Werewolf: The Apocalypse – Earthblood na zwiastunie. Pokaz umiejętności i form

Maria Wawrzyniak
2021/01/25 22:00
4
0

W sieci pojawił się nowy materiał prezentujący grę Werewolf: The Apocalypse – Earthblood. Tym razem możemy przyjrzeć się różnym formom, które przyjmie nasz bohater.

Na oficjalnym kanale serwisu IGN na YouTubie opublikowano dziś nowy materiał prezentujący grę Werewolf: The Apocalypse – Earthblood. Twórcy postanowili w ekspresowym tempie zaprezentować nam trzy różne formy, które będzie mógł przyjąć główny bohater produkcji: Lupus, Homid oraz Crinos. I choć w kwestii graficznej nic nie uległo zmianie, tak gra na pewno zapewni sporo niezłej frajdy fanom uniwersum oraz wilkołaków.

Przypomnijmy, że Werewolf: The Apocalypse – Earthblood zadebiutuje 4 lutego bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej (PlayStation 4, Xbox One) i obecnej generacji (PlayStation 5, Xbox Series X). Na pecetach gra będzie przez rok wyłącznie dostępna w Epic Games Store.

GramTV przedstawia:

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood na zwiastunie. Pokaz umiejętności i form

Komentarze
4
Blue Bird
Gramowicz
28/01/2021 22:07

Ta gra nie ma żadnych tego typu problemów, bo Wilkołak symbolizuje w Świecie Mroku właśnie pierwotną dzikość i siłę, i powinien być dynamicznym RPG akcji.

Natomiast wyrafinowana fabuła i spiski, to bardziej Wampir Maskarada.

alex1112
Gramowicz
26/01/2021 17:03

Problemem tej gry jest to, że fani uniwersum oczekiwali czegoś zdecydowanie innego. Czyli mniej mordobicia, a więcej fabuły, spisków, możliwości podejścia bez przemocowego.

Pytanie czy Apokalipsa będzie się bronić samodzielnie jako gra. Bo na marce Świata Mroku daleko nie ujedzie.

wolff01
Gramowicz
26/01/2021 10:27

Widziałem iż ludzie jadą po tej grze że wygląda biednie, ale patrząc na ten gameplay wygląda na całką przyjemną zabawę. Pozatym gier które pozwalają naprawdę "poczuć się jak wilkołak" jest jak na lekarstwo... 

Na pewno będę miał na uwadze :)

garfieldgarfield
Gramowicz
26/01/2021 08:16

Niezłe!