Werewolf: The Apocalypse – Earthblood na nowym zwiastunie

LM
2019/10/19 15:40
2
0

Wygląda na to, że co najmniej jedna gra w uniwersum World of Darkness zadebiutuje w 2020 roku.

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood na nowym zwiastunieZgodnie z wcześniejszymi obietnicami firma Bigben Interactive zaprezentowała podczas tegorocznego konwentu PDXCON nowy zwiastun gry Werewolf: The Apocalypse – Earthblood. Załączony do wiadomości materiał jest nieco chaotyczny, przez co trudno wychwycić jakieś konkrety, ale za to doskonale wpisuje się w klimat nadchodzącej gry studia Cyanide. Tak jak wcześniej zapowiadano, Werewolf: The Apocalypse – Earthblood ukaże się w 2020 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One, ale wciąż nie mamy oficjalnej daty premiery.

Ostatecznie warto wspomnieć, że PDXCON miało stanowić gratkę dla fanów World of Darkness także z uwagi na grę Vampire: The Masquerade – Bloodlines, która dotąd nie pojawiła się na imprezie i zapewne już się nie pojawi – tytuł niedawno oficjalnie przesunięto z pierwszego kwartału 2020 roku na czas nieokreślony.

Wracając do Werewolf: The Apocalypse – Earthblood, to Cyanide szykuje RPG akcji, w którym wcielimy się w wilkołaka o imieniu Cahal. Ten wspólnie ze swoim klanem wypowie wojnę korporacji Pentex. Całość zrealizowano na bazie gry stołowej o tym samym tytule, znanej w Polsce jako Wilkołak: Apokalipsa.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
20/10/2019 13:11

Może być ciekawe ;]

wolff01
Gramowicz
19/10/2019 21:58

Zapowiada się fajnie. Wdg mnie wilkołaki nie dostają w grach tyle uwagi na ile zasługują :)