News

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood na nowym zwiastunie

LM, 19.10.2019 15:40 2

Wygląda na to, że co najmniej jedna gra w uniwersum World of Darkness zadebiutuje w 2020 roku.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami firma Bigben Interactive zaprezentowała podczas tegorocznego konwentu PDXCON nowy zwiastun gry Werewolf: The Apocalypse – Earthblood. Załączony do wiadomości materiał jest nieco chaotyczny, przez co trudno wychwycić jakieś konkrety, ale za to doskonale wpisuje się w klimat nadchodzącej gry studia Cyanide. Tak jak wcześniej zapowiadano, Werewolf: The Apocalypse – Earthblood ukaże się w 2020 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One, ale wciąż nie mamy oficjalnej daty premiery.

Ostatecznie warto wspomnieć, że PDXCON miało stanowić gratkę dla fanów World of Darkness także z uwagi na grę Vampire: The Masquerade – Bloodlines, która dotąd nie pojawiła się na imprezie i zapewne już się nie pojawi – tytuł niedawno oficjalnie przesunięto z pierwszego kwartału 2020 roku na czas nieokreślony.

Wracając do Werewolf: The Apocalypse – Earthblood, to Cyanide szykuje RPG akcji, w którym wcielimy się w wilkołaka o imieniu Cahal. Ten wspólnie ze swoim klanem wypowie wojnę korporacji Pentex. Całość zrealizowano na bazie gry stołowej o tym samym tytule, znanej w Polsce jako Wilkołak: Apokalipsa.

https://www.youtube.com/watch?v=u6uuGf_3k_8

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze