Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Efektowne finishery w Wanted: Dead. Zobacz najnowszy trailer

Jakub Smolak
2023/01/20 10:00

Porucznik Hannah Ston w akcji na nowym materiale.

Na początku listopada otrzymaliśmy soczystą porcję rozgrywki z nadciągającego Wanted: Dead. Twórcy ze studia Soleil podzielili się wtedy 30-minutowym gameplayem. Teraz otrzymaliśmy kolejne wideo, które skupia się prezentacji finisherów. Zobaczcie, jak z wykańczaniem przeciwników radzić sobie będzie bezwzględna Hannah Ston.

Efektowne finishery w Wanted: Dead. Zobacz najnowszy trailer

Prezentacja rozgrywki z Wanted: Dead

W Wanted: Dead na pewno nie zabraknie efektownych akcji. Porucznik Hannah Ston doskonale radzi sobie z broniami wszelkiego kalibru. Wszystko wskazuje jednak na to, że jej główną i najbardziej zabójczą zabawką będzie katana. To właśnie przy pomocy ostrza najchętniej eksterminuje przeciwników.

Twórcy określają swoją produkcję jako hybrydę slashera i shootera. Gracz wcieli się w postać hongkońskiej policjantki o imieniu Hannah Ston. Przynależy ona do specjalnego oddziału nazywanego Zombie Unit. Tym razem zostaniemy wysłani na misję odkrycia korporacyjnego spisku. Akcja gry rozgrywa się w dystopijnej wizji Hong Kongu.

Warto dodać, że głównym projektantem Wanted: Dead jest Natsuki Tsurugai (Sekiro: Shadows Die Twice, Pokemon Sword), zaś producentem Yoshifuru Okamoto (Ninja Gaiden II i Devil’s Third), natomiast za fabułę odpowiada m.in. reżyser Hiroaki Matsui (Dead or Alive, Ninja Gaiden).

Na koniec przypomnijmy, że Wanted: Dead zadebiutuje na rynku 14 lutego 2023 roku. Gra dostępna będzie na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series S/X.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!