Potion Craft: Alchemist Simulator

Premiera:
13.12.2022
Gatunek:
symulacja
Platforma:
PC
Producent:
niceplay games
Wydawca:
tinyBuild
Język:
angielska

O grze

Potion Craft: Alchemist Simulator to intrygujący symulator alchemika. Za stworzenie gry odpowiada niezależne studio niceplay games, a wydaniem na PC oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Switch zajęła się firma tinyBuild.

Zadaniem gracza w Potion Craft: Alchemist Simulator jest nic innego, jak warzenie mikstur. Choć wydaje się to banalnie proste, tak naprawdę produkcja oferuje szereg różnorodnych mechanik, dzięki którym wraz z postępami w rozgrywce poziom trudności sukcesywnie wzrasta. Będziemy zarządzać własnym sklepem, eksperymentować i wymyślać nowe receptury, a wszystko po to, by przyciągnąć jak najwięcej klientów. 

Potion Craft: Alchemist Simulator oferuje dużo swobody działania. Tylko od nas zależy, w jaki sposób będziemy rozwijać własny biznes. Czy staniemy się szlachetnym rzemieślnikiem, sprytnym cwaniakiem, okultystycznym i mrocznym mistrzem lub kimkolwiek innym. Niezależnie od objętej strategii docelowe zadanie nie ulegnie zmianie - trzeba sprzedawać mikstury i zarabiać pieniądze. 

W przypadku Potion Craft: Alchemist Simulator na uwagę zasługują nie tylko ciekawe założenia rozgrywki, bo gra może pochwalić się również bardzo klimatyczną, unikatową oprawą wizualną inspirowaną średniowiecznymi rękopisami i księgami medycznymi. 

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 7, procesor dwurdzeniowy 2 GHz, 4 GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 650, 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym