Meet Your Maker

Premiera:
04.04.2023
Gatunek:
strategia, akcja, fpp, strzelanka
Platforma:
PC, XONE, PS4, PS5, XSX
Producent:
Behaviour Interactive Inc.
Wydawca:
Behaviour Interactive Inc.
Język:
angielska

O grze

Meet Your Maker to pierwszoosobowa gra akcji nastawiona na rozgrywkę w trybie multiplayer od studia Behaviour Interactive, czyli ekipy odpowiedzialnej za niesamowicie popularne Dead by Daylight

Najważniejszym elementem rozgrywki w Meet Your Maker jest budowanie własnej twierdzy. Jednocześnie - oczywiście - gracze zajmują się tworzeniem swoich konstrukcji. Wszystko po to, aby potem wzajemnie się atakować, próbując doprowadzić do ruiny bazę nieprzyjaciela, przy jednoczesnym zachowaniu swoich budynków.

Meet Your Maker - jak już wspomniano - to przede wszystkim gra sieciowa z opcją rywalizacji i współpracy (możemy tworzyć i atakować bazy wspólnymi siłami), lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by spróbować swoich sił w pojedynkę. Nie znajdziemy tu jednak kampanii, lecz obecne jest tło fabularne. 

Gracze mają okazję zostać Opiekunami Chimery, a więc żywego eksperymentu, który ma stanowić ostatnią deskę ratunku dla osób, chcących przetrwać na Ziemi. Musimy zrobić wszystko, by wydobywać i chronić niesamowicie cenny zasób planety, na której toczy się akcja Meet Your Maker. Dzięki niemu zadbamy o przyszłość ludzkości, jednocześnie będziemy mogli wyewoluować swoją Chimerę. 

Meet Your Maker zawiera rozbudowany system rozwoju pozwalający na odblokowanie i ulepszanie rozmaitych broni, kombinezonów, pułapek i nie tylko. Z czasem można tworzyć również bardziej wytrzymałe posterunki i inne konstrukcje, zwiększając swoje szanse na zwycięstwo w kolejnych starciach. 

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 10, procesor Intel Core i5-6600 lub AMD Ryzen 3 1200, 8 GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 960 2 GB VRAM lub AMD Radeon R9 270X 2 GB VRAM