Zapowiedziano Meet Your Maker. Shooter wygląda zadziwiająco dobrze

DK
2022/08/03 21:45

Premiery nowej produkcji od twórców Dead by Daylight należy spodziewać się dopiero w 2023.

Meet Your Maker to kolejny projekt studia Behaviour Interactive, które można kojarzyć przede wszystkim z Dead by Daylight. Teraz jednak twórcy mają do zaoferowania coś całkiem odmiennego niż asymetryczny horror z mordercą i ocalałymi.

MYM to kooperacyjny shooter z budowaniem baz. Trafimy do postapokaliptycznego świata, gdzie będziemy wznosić magazyny, które ochronią ważny genetyczny materiał. Zabezpieczane przez nas tereny wyposażymy w różne pułapki, które utrudnią innym graczom wykradnięcie materiału. Analogicznie będziemy musieli tu też nachodzić placówki innych graczy, starając się wykraść ich zasoby.

Jak to wszystko wygląda, możecie sprawdzić na trailerze, który publikujemy poniżej. Trzeba przyznać, że produkcja prezentuje się całkiem estetycznie.

Data premiery Meet Your Maker

Tytuł trafi do graczy w 2023. Dokładnego terminu debiutu MYM jeszcze nie wskazano. Wiemy jedynie, że w grę zagrają zarówno pecetowcy (poprzez Steama), jak i posiadacze konsol PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Series X/S.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
04/08/2022 02:54

Śmiejcie się ale mi to przypomina... Mario Maker.

Mario Maker pozwala Ci projektować światy i jeżeli sam jesteś ten świat przejść to możesz go dać innym.

Oczywiście całość kończy się fatalnie bo ludzie robią wszystko na milimetry i tak że bez prób i błędów nie da się przejść niczego. 

I tu widzę jest podobna koncepcja. Jeżeli dobrze rozumiem to budujesz fortece która broni przedmiot i następnie inni muszą ją przejść by ów przedmiot dostać.