W co zaGRAMy w kwietniu 2023 roku - najciekawsze premiery miesiąca

Adam "Harpen" Berlik
2023/03/30 17:00
0
0

Dead Island 2, dodatek do Horizon: Forbidden West, strategiczna gra akcji w świecie Minecrafta, souls-like dla fanów Gwiezdnych wojen i nie tylko!

Meet Your Maker

Meet Your Maker, W co zaGRAMy w kwietniu 2023 roku - najciekawsze premiery miesiąca
  • platformy docelowe: PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4
  • data premiery: 4 kwietnia
  • producent: Behaviour Interactive
  • wydawca: Behaviour Interactive

Zaczynamy od zupełnie nowej gry autorstwa studia Behaviour Interactive mającej na swoim koncie wielokrotnie doceniane i bardzo popularne Dead by Daylight. Meet Your Maker, bo tak nazwano produkcję, będzie grą akcji z perspektywy pierwszej osoby, która - a jakżeby inaczej - skupi się przede wszystkim na rozgrywce w trybie wieloosobowym (bez kampanii fabularnej, poznamy jednak tło opowieści). Multiplayer zaoferuje możliwość współpracy z innymi graczami, a także pozwoli na rywalizację z użytkownikami z całego świata. W obu przypadkach cel zabawy będzie taki sam - zajmiemy się budowaniem swojej twierdzy, a następnie zrobimy wszystko, aby ochronić tę konstrukcję przed atakami nieprzyjaciół (oczywiście będziemy musieli również zniszczyć budynki należące do naszych oponentów).

Road 96: Mile 0

Road 96: Mile 0, W co zaGRAMy w kwietniu 2023 roku - najciekawsze premiery miesiąca
  • platformy docelowe: PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4, Switch
  • data premiery: 4 kwietnia
  • producent: Digixart
  • wydawca: Digixart, Ravenscourt

Road 96, czyli narracyjna przygodówka z elementami gry muzycznej, która została wydana pierwotnie w 2021 roku, na dniach otrzyma prequel zatytułowany Road 96: Mile 0. Spodziewać się należy znanego z oryginału specyficznego stylu graficznego (komiksowa oprawa wizualna w pełnym trójwymiarze) i prostej, lecz wciągającej rozgrywki (głównie za sprawą różnego rodzaju mini-gier). Najważniejsza jest w tym przypadku jednak historia. Akcja zostanie osadzona przed wydarzeniami znanymi z Road 96, więc znajomość tamtej produkcji nie będzie wymagana do zrozumienia opowieści z Road 96: Mile 0. Niemniej trzeba zaznaczyć, że na ekranie nie zabraknie postaci znanych z Road 96, w tym przede wszystkim Zoe, a także występującej w Lost in Harmony: Kaito's Adventure Kaito (będziemy nimi sterować naprzemiennie).

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!