Heading Out

Premiera:
07.05.2024
Platforma:
Producent:

O grze

Heading Out to przygodowa gra akcji z elementami rogue-like'a, która została opracowana przez polskie studio Serious Sim i wydana dzięki firmie Saber Interactive wyłącznie na PC.

Kampania fabularna Heading Out została osadzona w latach 70. ubiegłego stulecia na terenie Stanów Zjednoczonych. Poznajemy w niej historię tajemniczego bohatera, który zasiada za kierownicą muscle cara, rozpoczynając swoją podróż po autostradach zlokalizowanych w Ameryce. Na śmiałka czekają liczne tajemnice i niespodzianki - to, które odkryje, zależy wyłącznie od decyzji podejmowanych przez gracza w trakcie rozgrywki.

Heading Out oferuje nieliniowy charakter zabawy. Poszczególne sesje zapewniają bowiem unikatowe przeżycie. Gra losuje sytuacje i postacie, które spotkamy na swojej drodze. Musimy więc spodziewać się… niespodziewanego - nowych komunikatów spikerów radiowych, ewentualnych pościgów, zmieniającego się stanu technicznego naszego auta i wielu innych aspektów.

W przypadku Heading Out na uwagę zasługuje klimatyczna, w pełni trójwymiarowa oprawa wizualna. Autorzy postanowili wykorzystali technologię cel-shading, dzięki czemu całość stylem wykonania przypomina komiks. Co ciekawe, głównie eksplorujemy tu czarno-białe lokacje z okazjonalną domieszką koloru czerwonego.

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 10 64 bit, procesor Intel Core i3-10320 lub AMD Ryzen 3 3100, 8 GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 2060 lub AMD Radeon RX 5600-XT, 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Powiązane galerie:

Galeria
Zdjęcia: 8
Heading Out
06.03.2024