Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Gungrave G.O.R.E.

Premiera:
22.11.2022
Gatunek:
akcja, strzelanka
Platforma:
PC, XONE, PS4, PS5, XSX
Producent:
Iggymob
Wydawca:
Prime Matter
Język:
polskie napisy

O grze

Gungrave G.O.R.E. to trzecioosobowa strzelanka stanowiąca kolejną odsłonę cyklu zapoczątkowanego w 2002 roku. Za opracowanie tytułu w wersjach na PC oraz konsole Xbox Series X/S, PlayStation 5, Xbox One i PlayStation 4 odpowiada południowokoreańskie studio Iggymob, natomiast wydaniem zajęła się firma Prime Matter.

Za sprawą Gungrave G.O.R.E. przejmujemy kontrolę nad Gungrave’em (Gunslinger of Resurrection), czyli wskrzeszonym antybohaterem, który niszczy wszystkich napotkanych przeciwników. Produkcja opowiada historię o zemście, miłości i lojalności, ale to nie fabuła stanowi clue programu, bowiem w Gungrave G.O.R.E. pierwsze skrzypce gra niezwykle dynamiczna, efektowna rozgrywka.

Gungrave G.O.R.E. skupia się więc na masowej eksterminacji przeciwników za pomocą różnorodnych typów broni palnej. W przypadku tego tytułu nie ma mowy o półśrodkach - protagonista nie zamierza chować się przed wrogami, czy też uciekać. Zrobi wszystko, aby pokonać każdego, kto stanie mu na drodze. Co ciekawe, amunicja pistoletów Cerbeus jest nieograniczona, a ponadto nasz bohater może wykonywać kombosy, zadając niemilcom jak największe obrażenia.

Warto zaznaczyć, że jedynym trybem zabawy obecnym w Gungrave G.O.R.E. jest zaplanowana na kilkanaście godzin kampania fabularna, którą można ukończyć na kilku poziomach trudności.   

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 8, procesor Intel Core i7-4470k, 16 GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1060, 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym