Strzelanina Gungrave G.O.R.E na efektownym gameplayu

DK
2022/06/11 09:20
1
1

Produkcja ma zadebiutować jeszcze tej jesieni, trafiając na pecety, PS4, PS5, Xboksa One i Series X/S.

Portal IGN.com opublikował na YouTube gameplay trailer z nadchodzącej strzelaniny Gungrave G.O.R.E. Za tworzenie tego tytułu odpowiada południowokoreańskie studio IGGYMOB. W grze wcielimy się w antybohatera Grave'a, który posiada bardzo dużo różnych pistoletów i jest lekko niezrównoważony. Postać ta ma generalnie jeden cel: zmieść swoich wrogów z powierzchni ziemi. Jak dokładnie ma wyglądać realizacja tego zamierzenia, możecie przekonać się, oglądając trailer z elementami rozgrywki. Znajdziecie go na końcu poniższej wiadomości.

Strzelanina Gungrave G.O.R.E na efektownym gameplayu

Co ciekawe, oprócz pistoletów Grave włada również sztukami walki. Twórcy zapewniają, że ich produkcja zaoferuje "wzruszającą opowieść o zemście, miłości i lojalności" i – w co znacznie łatwiej uwierzyć – szybkie tempo akcji.

GramTV przedstawia:

Dokładna data premiery Gungrave G.O.R.E nie została jeszcze ujawniona. Jeśli się czegoś dowiemy, na pewno damy znać. Na razie wiadomo tylko, że produkcja ma ukazać się jeszcze tej jesieni. Zagrają pecetowcy i posiadacze konsol PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One i Series X/S.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
11/06/2022 14:52

Anime było zaskakującą dobre. Dodam do listy życzeń.