Xbox Game Pass z 6 premierami w listopadzie. W usłudze nie zabraknie nowości

Mikołaj Ciesielski
2022/10/11 07:35

Abonenci Microsoftu będą mieli okazję zapoznać się z kilkoma premierowymi tytułami.

Xbox Game Pass z 6 premierami w listopadzie. W usłudze nie zabraknie nowości

Zgodnie z zapowiedziami abonenci Xbox Game Pass w najbliższych dniach będą mieli okazję zapoznać się z dwoma premierowymi tytułami w postaci Scorn oraz A Plague Tale: Requiem. Tymczasem okazuje się, że również w listopadzie w usłudze amerykańskiej firmy nie zabraknie interesujących nowości. Już teraz możemy bowiem potwierdzić, że w przyszłym miesiącu subskrybenci Microsoftu otrzymają możliwość zapoznania się z sześcioma grami w dniu ich debiutu na rynku.

Jedną z ciekawszych pozycji na liście jest bez wątpienia Pentiment – przygodówka od Obsidian Entertainment, w której przeniesiemy się do XVI-wiecznych Niemiec, gdzie wcielimy się w Andreasa Malera, czyli artystę-czeladnika nieoczekiwanie wplątanego w trwającą od 25 lat serię morderstw. Ponadto na uwagę zasługuje także konsolowa premiera Humankind. Produkcja Amplitude Studios trafi na sprzęty Sony i Microsoftu – a także do biblioteki Xbox Game Pass – na początku przyszłego miesiąca.

Miłośników piłki nożnej z pewnością ucieszy fakt, że w usłudze Microsoftu pojawi się kolejna odsłona serii Football Manager, czyli Football Manager 2023. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami abonenci amerykańskiej firmy w listopadzie będą mogli zapoznać się w dniu premiery również z Gungrave G.O.R.E. Pełną listę potwierdzonych na ten moment nowości znajdziecie poniżej.

Gry na premierę w Xbox Game Pass (listopad 2022)

  • 1 listopada – The Legend of Tianding
  • 3 listopada – Ghost Song
  • 4 listopada – Humankind
  • 8 listopada – Football Manager 2023
  • 15 listopada – Pentiment
  • 22 listopada – Gungrave G.O.R.E

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!