Alaloth - Champions of The Four Kingdoms

O grze

Alaloth - Champions of The Four Kingdoms to RPG akcji w rzucie izometrycznym, którego autorzy ze studia Gamera Interactive inspirowali się takimi grami, jak Baldur’s Gate czy Pillars of Eternity, ale nie tylko, bo w opisywanej produkcji odnajdą się także miłośnicy cyklu Dark Souls.

W grze Alaloth - Champions of The Four Kingdoms trafiamy do mrocznego świata fantasy inspirowanego najmroczniejszym okresem średniowiecza. Twórcy postawili ogromny nacisk na fabułę i osobowości postaci, ale nie oznacza to, że walka schodzi tutaj na dalszy plan – starcia z przeciwnikami mają bowiem niezwykle istotne znaczenie w Alaloth - Champions of The Four Kingdoms.

Alaloth - Champions of The Four Kingdoms charakteryzuje się niezwykle wysokim poziomem trudności, co może przywoływać wspomnianą już serię od From Software. Gra oddaje do naszej dyspozycji cztery unikatowe klasy postaci (Ludzie, Elfy, Krasnoludy i Orkowie), 12 różnorodnych kompanów do wyboru, a także możliwość odblokowywania rozmaitych klas, umiejętności i nie tylko. Wszystko to sprawia, że możemy dostosować przebieg starć do własnych preferencji.

Warto dodać, że kampanię fabularną w Alaloth - Champions of The Four Kingdoms przejdziemy samemu lub w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech graczy. Współpraca możliwa jest zarówno lokalnie, jak i za pośrednictwem internetu.

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 7, procesor Intel Core i3 2100 lub AMD Phenom X2 550, 2 GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 770 lub AMD Radeon 7970, DirectX 11, 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym