Nadchodzi Alaloth - Champions of the Four Kingdoms - cRPG z walką wzorowaną na serii Souls

Małgorzata Trzyna
2018/09/12 15:34
0
0

W pracach nad Alaloth - Champions of the Four Kingdoms pomaga słynny Chris Avellone.

Nadchodzi Alaloth - Champions of the Four Kingdoms - cRPG z walką wzorowaną na serii Souls

Gamera Interactive pracuje nad Alaloth - Champions of the Four Kingdoms, nowym, współczesnym RPG-iem z mechaniką potyczek wzorowaną na serii Souls. Walka będzie toczyć się w czasie rzeczywistym, wykorzystamy różnego typu ataki, uniki i potężne zaklęcia. W pracach nad grą pomaga Chris Avellone.

Historia Alaloth skupi się na tytułowej, demonicznej istocie. Będziemy musieli znaleźć sposób, by uporać się z zagrożeniem, dodatkowo czas na wykonanie zadania będzie się kurczyć, co zmusi nas do parcia naprzód, mimo, że nie zawsze będziemy gotowi na nowe wyzwania. Sposób przedstawienia fabuły ma przypominać rozwiązania z Pillars of Eternity.

GramTV przedstawia:

W grze będziemy mogli wybierać spośród czterech grywalnych ras oraz ponad 40 różnych domów i klanów. Po pierwszym ukończeniu gry będziemy mogli stworzyć własny klan. Alaloth zaoferuje spore możliwości personalizacji. Będzie to regrywalny tytuł, świat ma zmieniać się i w każdym playthrough wyglądać inaczej, natomiast jedno będzie pewne - będziemy musieli uważać na smoki. W grze będzie można bawić się solo oraz lokalnej kooperacji.

Premiera Alaloth - Champions of the Four Kingdoms przewidywana jest na przyszły rok.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!