Gameplay z Alaloth – Champions of the Four Kingdoms prezentuje walkę i lokacje

DK
2022/05/31 17:35
0
0

Premiery RPG-a możemy spodziewać się w wakacje.

O tym, że taka gra powstaje, wiemy już od dłuższego czasu. Pierwsze zapowiedzi Alaloth – Champions of the Four Kingdoms fruwały po internecie już w 2018. Twórcy z włoskiego studia Gamera Interactive rzadko częstowali nas gameplayami, ale teraz to nadrabiają. Na profilu firmy na YouTube pojawił się świeżutki zapis rozgrywki z produkcji. Filmik publikujemy na samym dole.

Gameplay z Alaloth – Champions of the Four Kingdoms prezentuje walkę i lokacje

Wideo prezentuje wiele zróżnicowanych lokacji i walkę z dużymi i małymi przeciwnikami. Tytuł będzie RPG-iem, który ma czerpać garściami z takich klasyków jak Baldur's Gate czy Pillars of Eternity. Trafimy do świata fantasy wzorowanego na epoce średniowiecznej. Stworzymy postać, wybierając jedną z czterech ras (elf, krasnolud, człowiek i ork) i wyruszymy w świat z misją eliminacji złego boga Alalotha. Po drodze spotkamy zarówno groźnych przeciwników, jak i postaci pozytywnie do nas nastawione. Za historię w RPG-u odpowiada amerykański projektant Chris Avellone.

GramTV przedstawia:

Premiera Alaloth – Champions of the Four Kingdoms odbędzie się latem tego roku. Nie znamy jeszcze dokładnej daty debiutu RPG-a, ale gdy ją poznamy, na pewno o tym poinformujemy. Natomiast pod tym adresem przeczytacie nasze wrażenia z pokazu gry.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!