Alaloth: Champions of the Four Kingdoms debiutuje na PC. Zobaczcie trailer

DK
2022/07/01 19:15
0
0

Gra ukazała się właśnie w early access i jest dostępna na GOG.com i Steamie.

O Alaloth: Champions of The Four Kingdoms słyszymy już od dawna. Pierwsze zapowiedzi trafiły do internetu w 2018 i tytuł miał trafić do sklepów już dawno temu, jednak premiera była kilka razy przekładana. Ostatecznie gra ukazała się wczoraj na platformach Steam i GOG.com, choć nie jest to finalna wersja – twórcy przekazują ją graczom w formie wczesnego dostępu.

Alaloth: Champions of the Four Kingdoms debiutuje na PC. Zobaczcie trailer

W internecie można też zobaczyć premierowy trailer z gry. Publikujemy go poniżej. A poza tym nie tak dawno temu opublikowaliśmy też wczesne wrażenia z pokazu gry – przeczytacie je tutaj.

GramTV przedstawia:

Alaloth to RPG od Gamera Interactive, który czerpie inspiracje z takich klasyków jak Baldur's Gate czy Pillars of Eternity. W grze trafiamy do świata fantasy wzorowanego na epoce średniowiecznej. Wybieramy postać z jednej z czterech dostępnych ras: elf, krasnolud, człowiek i ork – i próbujemy pokonać boga Alalotha. Po drodze spotykamy zarówno wrogów, jak i NPC-ów pozytywnie do nas nastawionych. Za historię w RPG-u odpowiada amerykański projektant Chris Avellone.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!