Znana aktorka wcieli się w Doktora Dooma? Marvel ma szalony pomysł

Radosław Krajewski
2024/05/26 16:00
8
0

Wielu widzom ten plan na Fantastyczną Czwórkę może nie przypaść do gustu.

Czy Marvel znowu zmieni płeć jednej ze swoich postaci w MCU? Do takiej zmiany doszło w filmie Marvels, gdzie w komiksach Dar-Benn był męskim generałem Kree, zaś w ubiegłorocznej superbohaterskiej produkcji w tę postać wcieliła się Zawe Ashton. Już wcześniej pojawiły się doniesienia, że w Fantastycznej Czwórce Marvel chce wprowadzić żeńskiego Srebrnego Surfera. Ostatecznie zostało to zdementowane i Julia Garner wcieli się w Shalla-Bal, która jest komiksową postacią, posiadające moce podobne do Srebrnego Surfera i również będąca heroldem potężnego Galactusa. Teraz pojawiły się kolejne doniesienia, tym razem o postaci Doktora Dooma, w którego miałaby wcielić się niedawno ogłoszona aktorka.

Znana aktorka wcieli się w Doktora Dooma? Marvel ma szalony pomysł

Fantastyczna Czwórka – plotki o Natashy Lyonne w roli Doktor Doom

W ubiegłym tygodniu Marvel potwierdził, że Natasha Lyonne dołączyła do obsady Fantastycznej Czwórki. Podobnie jak przy innych drugoplanowych aktorach, studio nie ujawniło jej roli. Niedługo później po sieci zaczęła krążyć plotka, że Lyonne wcieli się w Doktora Dooma, który w MCU miałby mieć zmienioną płeć względem komiksowego pierwowzoru.

Doniesienia wzięły się od postu dziennikarza Joshuy Yehla, byłego redaktora IGN, który napisał, że nikt i tak by mu nie wierzył, gdyby zdradził, kogo aktorka gra w Fantastycznej Czwórce. Z tego wpisu narodziła się plotka, że Marvel zmienił płeć Doktora Dooma i potężny antagonista, który miałby odgrywać w kolejnych fazach MCU równie ważną rolę, co Thanos, będzie grany przez Natashę Lyonne.

Wczytywanie ramki mediów.

Plotki te nie zostały jak dotąd w żaden sposób potwierdzone. Warto więc mieć na uwadze, że te doniesienia mogły zostać wymyślone i nie mają pokrycia z rzeczywistymi planami Marvela na nowy film.

GramTV przedstawia:

Od dłuższego czasu pojawiają się także informacje, że w Fantastycznej Czwórce pojawi się jeszcze jedna ważna postać, czyli Franklin Richards, syn Reeda i Sue. Według Daniela Richtmana bohater ma przywdziać kostium z numerem 5 i to właśnie ta potężna postać będzie odpowiadać za przeniesienie bohaterów Fantastycznej Czwórki do głównego świata MCU.

Reżyserem filmu jest Matt Shakman. W obsadzie znaleźli się: Pedro Pascal, Vanessa Kirby, Joseph Quinn i Ebon Moss- Bachrach, Julia Garner, Paul Walter Hauser, John Malkovich, Natasha Lyonne oraz Ralph Ineson.

Przypomnijmy, że Fantastyczna Czwórka zadebiutuje w kinach 25 lipca 2025 roku.

Komentarze
8
Gotenssjgoddark
Gramowicz
28/05/2024 08:14

lubię filmy marvela począwszy od serii Avengers

Bruce_666
Gramowicz
27/05/2024 21:44
Gotenssjgoddark napisał:

ciekawe co będzie z tego filmu gdy będzie premiera 

Ty pewnie się spuścisz z podniecenia, że wyszedł kolejny film z M-She-U.

koNraDM4
Gramowicz
27/05/2024 16:28

To ma być ten szalony pomysł? Szalony to byłby w okolicach premiery Endgame, a teraz to norma, a szalonym pomysłem jest trzymać się materiału źródłowego
Trwa Wczytywanie