Tego powrotu do MCU nikt się nie spodziewał. Kapitan Ameryka 4 z kolejną zaskakującą postacią

Radosław Krajewski
2023/03/28 11:45

To jeszcze Kapitan Ameryka czy już The Incredible Hulk 2?

Po zakończeniu pierwszego sezonu Mecenas She-Hulk pojawiły się plotki, że Captain America: New World Order będzie ściśle powiązany z postacią Hulka, a superbohater będzie musiał udaremnić rozprzestrzenianie się krwi z cząstkami gamma, która umożliwi stworzenie nowych zielonych olbrzymów. W obsadzie filmu znaleźli się już Thaddeus „Thunderbolt” Ross, w którego wciela się Harrison Ford, a także Samuel Sterns, grany przez Tima Blake’a Nelsona. Teraz ujawniono, że w filmie pojawi się jeszcze jedna postać, która powróci do uniwersum po piętnastu latach.

Tego powrotu do MCU nikt się nie spodziewał. Kapitan Ameryka 4 z kolejną zaskakującą postacią

Liv Tyler ponownie wcieli się w Betty Ross w Kapitanie Ameryce 4

Potwierdzono, że w Captain America: New World Order pojawi się Liv Tyler, która w The Incredible Hulk wcieliła się w Betty Ross, ukochaną Bruce’a Bannera i córką Thaddeusa Rossa. Nie wiadomo, jak dużą rolę odegra w całym widowisko Betty Ross, ale niewykluczone, że w filmie dojdzie do ponownego spotkania z Bannerem. Jak na razie Marvel nie potwierdził, że Mark Ruffalo ma również pojawić się w czwartej części Kapitana Ameryki.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Kapitana Ameryki 4 jest Julius Onah. W obsadzie znaleźli się: Anthony Mackie (Kapitan Ameryka), Harrison Ford (jako Thaddeus Ross), Carl Lumbly, Tim Blake Nelson (Samuel Sterns), Shira Hass (Sabra) oraz Xosha Roquemore.

Przypomnijmy, że Captain America: New World Order zadebiutuje w kinach 3 maja 2024 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!