Nadchodzi Project: The Perceiver – nowa gra akcji dla fanów Ghost of Tsushima

Mikołaj Ciesielski
2022/11/10 10:30

Zwiastun z fragmentami rozgrywki zapowiada całkiem interesującą produkcję.

Nadchodzi Project: The Perceiver – nowa gra akcji dla fanów Ghost of Tsushima

Po sukcesie Ghost of Tsushima doczekaliśmy się już kilku zapowiedzi gier, które mają szanse przypaść do gustu miłośnikom produkcji studia Sucker Punch. Podczas tegorocznych targów Gamescom zaprezentowano intrygujące Where Winds Meet, a nieco później – na wrześniowym State of Play – deweloperzy z Team Ninja przedstawili światu Rise of the Ronin. Tymczasem okazuje się, że na rynek zmierza jeszcze jeden tytuł, który może zainteresować miłośników przygód Jina Sakai. Mowa tutaj o Project: The Perceiver od chińskiego studia Papergames.

Project: The Perceiver może zachwycić oprawą wizualną i klimatem

Zgodnie z przekazanymi informacjami, Project: The Perceiver będzie grą akcji z otwartym światem. Produkcja przeniesie graczy do fantastycznej krainy, która powinien przypaść do gustu wszystkim fanom azjatyckich klimatów. Historia rozgrywać będzie się w czasach gdy „stara dynastia upadła, a kraj został pozostawiony w chaosie”.

Rozbudowany zwiastun zapowiada natomiast, że gracze będą mieli okazję odwiedzić kilka klimatycznych lokacji, a tytuł może wyróżniać się również oprawą wizualną. Nie zabraknie też dynamicznych i krwawych starć z oponentami oraz wymagających walk z bossami. Całość prezentuje się naprawdę interesująco. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i oceńcie sami.

Zgodnie z przekazanymi informacjami Project: The Perceiver powstaje z myślą o „kilku platformach”, w tym konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Niestety deweloperzy ze studia Papergames nie ujawnili nawet przybliżonej daty premiery. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne informacje i materiały związane ze wspomnianą produkcją.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Yosar
Gramowicz
10/11/2022 23:58

Czy któraś z tych chińskich zapowiedzianych gierek w ogóle w końcu wyszła? I czy kogoś to wtedy obchodziło jeszcze. To po pierwsze.

A po drugie uwielbiam te pół słówkowe dialogi mające  wywrzeć wrażenie sączonej mądrości, ale w rzeczywistości nic nie znaczące i mające wartość tekstów disco polo.

Kenjiro
Gramowicz
10/11/2022 21:24
dariuszp napisał:

Piruety i super moce - ja tu nie widzę nic dla fanów GoT :P Ktoś chyba myślał że jak gra ma miecze japońskie to od razu jest jak GoT XD

Gra może być fajna, ale podobieństwo jej do GoT jest tylko takie, że dotyczy dalekiego wschodu. Ta gra odnosi się do mitologii, zaś GoT do historii.

Poza tym to nawet nie są miecze japońskie (katany), a po prostu miecze, używane w wu-shu dłużej niż katany istnieją.

Mocno ignorancki tytuł, że jak ze wschodu, to podobne.

dariuszp
Gramowicz
10/11/2022 11:45

Piruety i super moce - ja tu nie widzę nic dla fanów GoT :P Ktoś chyba myślał że jak gra ma miecze japońskie to od razu jest jak GoT XD