Xbox Game Pass jednak nie straci jednej z wysoko ocenianych gier. Zmiana planów

Mikołaj Ciesielski
2024/03/12 08:20
0
0

Microsoft podzielił się dobrą wiadomością.

Już ponad tydzień temu informowaliśmy Was, że Xbox Game Pass straci w połowie marca 3 gry. Na nieszczęście abonentów Microsoftu na liście znalazły się same wysoko oceniane produkcje. Jedną z nich było Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered. Tymczasem okazuje się, że wspomniany tytuł jednak nie opuści usługi amerykańskiej firmy.

Xbox Game Pass jednak nie straci jednej z wysoko ocenianych gier. Zmiana planów

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered nie opuści Xbox Game Pass w marcu

Dobrymi wieściami podzielił się sam Microsoft. Na oficjalnej stronie Xbox zaktualizowano bowiem artykuł poświęcony ofercie Xbox Game Pass na pierwszą połowę marca. Amerykańska firma dodała notkę, w której poinformowano, że Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered – wbrew wcześniejszym zapowiedziom – nie opuści 15 marca biblioteki wspomnianej usługi.

Artykuł został zaktualizowany w celu wycofania Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered z listy gier zaplanowanych do usunięcia. Gra nie opuści biblioteki Game Pass 15 marca – poinformował Microsoft.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered zadebiutowało na rynku w 2019 roku. Obecnie produkcja dostępna jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wspomniany tytuł jest dziełem studia Level 5, które jest znane z takich serii jak Professor Layton czy Yo-kai Watch.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!