Xbox Game Pass straci 3 gry w połowie marca. Same wysoko oceniane tytuły na liście

Mikołaj Ciesielski
2024/03/02 15:30
0
0

Abonenci Microsoftu muszą przygotować się na kolejne czyszczenie biblioteki.

Xbox Game Pass straci 3 gry w połowie marca. Same wysoko oceniane tytuły na liście

Z końcem lutego oferta Xbox Game Pass została uszczuplona o dwie produkcje. Niestety – jak się okazuje – to nie koniec złych wiadomości dla abonentów Microsoftu, którzy muszą przygotować się na kolejne czyszczenie biblioteki. Na oficjalnej stronie wspomnianej usługi w zakładce „Znikające wkrótce” pojawiły się bowiem trzy gry, do których subskrybenci amerykańskiej firmy stracą dostęp w połowie marca.

Na liście gier zaplanowanych do usunięcia z Xbox Game Pass w połowie marca 2024 roku znajdziemy same wysoko oceniane tytuły. Zgodnie z przekazanymi informacjami usługę Microsoftu opuści wkrótce m.in. Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered, które może pochwalić się „bardzo pozytywnymi” opiniami na Steam, a także średnią ocen na poziomie 86 punktów w serwisie Metacritic.

GramTV przedstawia:

W połowie marca abonenci Microsoftu stracą również dostęp do Hardspace: Shipbreaker, czyli gry symulacyjnej, która pozwala wcielić się w zbieracza kosmicznego złomu. Wspomniany tytuł posiada „przytłaczająco pozytywne” opinie na Steam, a także średnią ocen na poziomie 82 punktów w serwisie Metacritic. Pełną listę gier zaplanowanych do usunięcia z Xbox Game Pass w tym miesiącu znajdziecie poniżej.

Gry usuwane z Xbox Game Pass (marzec 2024):

  • 15 marca Hardspace: Shipbreaker (konsole Xbox, PC chmura);
  • 15 marcaNi no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered (konsole Xbox, PC chmura);
  • 15 marcaShredders (konsole Xbox, PC chmura).
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!