Wyciekło PlayStation Plus na luty. Tym razem Sony zaoferuje cztery mocne tytuły

Radosław Krajewski
2023/01/29 16:30
1
0

Usługa zapewni graczom kolejną ofertę z głośnymi grami.

W sieci pojawiła się nieoficjalna lista gier, które już w lutym pojawią się w PlayStation Plus. Jak podał billbil-kun, już w pierwszy wtorek przyszłego miesiąca subskrybenci usługi będą mogli odebrać aż cztery gry. Jedną z nich jest Mafia: Definitive Edition, ale leaker ostrzega, że produkcja może zostać zastąpiona inną lub nie trafić do usługi w niektórych krajach.

Wyciekło PlayStation Plus na luty. Tym razem Sony zaoferuje cztery mocne tytuły

Pozostałe trzy gry, to OlliOlli World, Evil Dead The Game oraz Destiny 2 Beyond Light. Jeżeli Sony potwierdzi te przecieki, a oficjalna lista powinna trafić już za kilka dni, to PlayStation Plus zapewni kolejną mocną ofertę w ostatnich miesiącach. Na koniec przypomnijmy, że wszystkie wspomniane gry będą dostępne od 7 lutego do 6 marca, zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5.

PlayStation Plus na luty 2023 – wyciek

  • OlliOlli World (PS5/PS4)
  • Mafia: Definitive Edition (PS4)
  • Evil Dead: The Game (PS5/PS4)
  • Destiny 2: Beyond Light (PS5/PS4)
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
eve123
Gość
30/01/2023 06:32

Szczeże wzięłam ten pakiet premium ps na rok i troszkę żałuję bo te gry co miesiąc niby takie hity a tu takie rozczarowanie nic nie warte gry te żekomo co mają być hitem uważam że tym hitem nie są jedynie mafia była by względna ale tak jak powiedzieli nie wiadomo bo reszta gier to jakieś przestażałe kupy . za rok pomyślę o najtańszym pakiecie byle grać online bo abonament nie jest wart tej ceny