Wiktor „TaZ” Wojtas bohaterem krótkometrażowego dokumentu Unfold na RedBull TV

gram.pl
2021/07/05 19:05
0
0

Poznajcie historię legendy polskiej sceny Counter Strike’a.

Wiktor „TaZ” Wojtas bohaterem krótkometrażowego dokumentu Unfold na RedBull TV

Na RedBull TV dostępny jest już krótkometrażowy dokument z serii Unfold Esports, którego bohaterem jest Wiktor „TaZ” Wojtas – legenda polskiej i światowej sceny Counter Strike’a, a aktualnie założyciel i zawodnik drużyny Honoris. „TaZ” wspomina m.in. o sukcesie, który osiągnął z Virtus.pro, szoku, jakim przeżył po wyrzuceniu z drużyny, a także o trudnych początkach. Sam zawodnik przyznaje, że jest to dla niego „bardzo trudny, emocjonalny film”.

Tak naprawdę zawsze żyłem tą grą. Wszyscy w moich drużynach, a zwłaszcza w Virtusach zarzucali mi, że nie patrzę na nic innego, tylko na turnieje, gry i współzawodnictwo. Za każdym razem, gdy pojawiało się zaproszenie, mówiłem: Jedziemy! Zawsze postrzegałem życie esportowca jako taki nieznany byt. Nigdy nie wiedziałeś, kiedy to się skończy. Jak długo potrwa Twoje 5 minut na szczycie. Właśnie dlatego zawsze mocno angażowałem się, by grać jak najwięcej” – mówi „TaZ”.

Na koniec warto wspomnieć, że Esports Unfold to seria krótkometrażowych dokumentów przybliżających szerszej publiczności sylwetki wybitnych esportowców. Krótkie dokumenty ukazują nie tylko sportowy aspekt kariery, ale również kulisy sławy, rolę rodziny oraz upadki i wzloty towarzyszące każdemu profesjonalnemu zawodnikowi. Wiktor „TaZ” Wojtas jest pierwszym polskim bohaterem serii, dlatego zachęcamy Was do zapoznania się z opublikowanym dokumentem. Film dostępny jest TUTAJ.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!