Westernowa epopeja Horizon: An American Saga na nowym zwiastunie. Tak wygląda dzieło życia Kevina Costnera

Krzysztof Żołyński
2024/06/13 21:00
0
0

Do sieci trafił kolejny zwiastun epickiej opowieści w reżyserii Kevina Costnera. Western Horizon: An American Saga budzi wielkie emocje.

Horizon: An American Saga to epickie dzieło Kevina Costnera. Gwiazdor powrócił tym razem do reżyserii i wystąpił również w głównej roli. Na ten film postawił wszystko, nawet sfinansował jego produkcję. Podczas pokazu w trakcie Festiwalu Filmowego w Cannes otrzymał owację na stojąco i nie krył wzruszenia. Jednak film spotkał się także z mieszanymi recenzjami. Warto też przypomnieć, że Costner miał ogromne problemy z pozyskaniem wytwórni, która zechce wyłożyć pieniądze na produkcję. To właśnie dlatego postanowił zrobić ten film za własne pieniądze. To także z powodu Horyzontu porzucił rolę w serialu Yellowstone i popadł w konflikt z jego realizatorami i wytwórnią Paramount.

Kevin Costner w Horizon: An American Saga
Kevin Costner w Horizon: An American Saga

Horizon: An American Saga na nowym zwiastunie promocyjnym

O filmie mówi się jako dziele życia słynnego aktora i domknięciu jego wieloletniej kariery. On sam w jednym z wywiadów określił swoje nowe widowisko jako wielkie wyzwanie i przyznał, że praca nad filmem była o wiele trudniejsza niż nad Tańczącym z wilkami, który również wyreżyserował wiele lat temu.

Horizon: An American Saga będzie pokazywał proces podboju Dzikiego Zachodu i wojnę secesyjną, która wykrwawiła ten rodzący się kraj. Zobaczymy wycinek dziejów USA, a konkretnie cztery lata wojny secesyjnej, od 1861 do 1865 i będzie to emocjonalna podróż po kraju rozdartym bratobójczą wojną.

Obok Costnera w obsadzie pojawiają się również: Sienna Miller, Sam Worthington, Jena Malone, Abbey Lee, Danny Huston, Luke Wilson, Michael Rooker, Isabelle Fuhrman, Jeff Fahey, Will Patton, Tatanka Means, Owen Crow Shoe, Ella Hunt, Will Patton, Thomas Haden Church, Dale Dickey i Jamie Campbell Bower.

GramTV przedstawia:

Tym razem dystrybutor filmu, firma Warner Bros opublikowało 60-sekundowy zwiastun promocyjny, w którym przypomina o tym, że bilety na to wielkie widowisko są już w sprzedaży.

Warto przypomnieć, że film jest ogromnym widowiskiem i zdecydowano się na podzielenie go na dwie części. Premiera pierwszej odbędzie się 28 czerwca, a drugiej 16 sierpnia 2024 roku.

Zwiastun westerny Horizon: An American Saga w reżyserii i z główną rolą Kevina Costnera

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!