Ważna postać ma zginąć w Avengers: The Kang Dynasty

Radosław Krajewski
2023/02/22 11:40

Fani raczej nie będą długo po tej postaci rozpaczać.

Za nami premiera Ant-Man i Osa: Kwantomania, czyli najgorzej ocenionego przez recenzentów filmu z MCU. Mimo to widzowie chętnie wybrali się do kina na trzecią część Ant-Mana, ustanawiając nowy rekord dla serii o tym superbohaterze. Jednak nie tylko krytycy, ale również fani nie byli zadowoleni ze zmienionego zakończenia filmu, który powstał podczas styczniowych dokrętek. Okazuje się, że ma to związek z Avengers: The Kang Dynasty, w którym ma dojść do rozstania z jedną z postaci.

Ważna postać ma zginąć w Avengers: The Kang Dynasty

UWAGA! Poniżej znajdują się spoilery dotyczące zakończenia Ant-Man i Osa: Kwantomania

Przypomnijmy, że finałową bitwę z Kangiem Zdobywcą przeżyli wszyscy bohaterowie filmu, włącznie z Hankiem Pymem i Janet van Dyne, którzy wydostali się z wymiaru kwantowego. Pierwotnie jednak twórcy planowali uśmiercić jedną z postaci, ale postanowili przenieść to wydarzenie na piątą część Avengersów. Według najnowszych doniesień w Avengers: The Kang Dynasty rozstaniemy się z Hankiem Pymem lub Janet van Dyne.

GramTV przedstawia:

Najrozsądniejszym wyborem byłaby Janet, która ma bezpośrednio powiązania z Kangiem. Jej śmierć nadałaby mroczniejszego tonu całej opowieści, a Scott Lang i Hope van Dyne mieliby jeszcze większe motywacje do powstrzymania różnych wariantów antagonisty. Nie można jednak wykluczyć, że w kolejnych Avengersach pożegnamy Hanka Pyma, który już w Kwantomanii miał niewiele do roboty. Raczej nie ma szans, że film będzie pożegnaniem dla Ant-Mana lub Osy, którzy mają powrócić w czwartej części swoich przygód.

Na potwierdzenie tej plotki będziemy musieli poczekać do premiery Avengers: The Kang Dynasty. Marvel wyznaczył kinowy debiut filmu na 2 maja 2025 roku.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
22/02/2023 17:13

Widzów jest dużo bo:

1. jest posucha filmowa (jak patrzałem nie było żadnych innych dużych premier)

2. ten film jest traktowany jako ważny z punktu widzenia budowania hostorii w filmach/serialach więc ci co nie chcą wypaść z obiegu "muszą" (?) raczej obejrzeć.

Ja tego produktu nie "skonsumowalem", Disney musi zrobić więcej żebym wrócił do MCU.