Ant-Man będzie niczym Thor? Superbohater może dostać kolejny film

Radosław Krajewski
2023/02/08 13:00

Rozmowy już trwają.

W przyszłym tygodniu doczekamy się premiery Ant-Man i Osa: Kwantomania, czyli pierwszej produkcji Marvela z piątej fazy uniwersum. Wczoraj do sieci trafiły pierwsze opinie, które zapowiadając wielkie i efektowne widowisko, choć nie zabrakło również wielu słów krytyki. Najwyraźniej studio jest pewne wielkiego sukcesu swojego nadchodzącego dzieła i już trwają rozmowy nad czwartą częścią przygód członka Avengersów.

Ant-Man będzie niczym Thor? Superbohater może dostać kolejny film

Marvel rozpoczął już rozmowy o Ant-Manie 4

Stephen Broussard z Marvel Studios potwierdził w rozmowie z serwisem Comicbook.com, że czwarty film z serii jest możliwy. Studio rozpoczęło wstępne rozmowy z reżyserem, aby powrócił do nakręcenia kolejnych przygód Ant-Mana.

Już o tym myślimy. To tak, jakby każdy film miał swoją własną bitwę, nosimy blizny po jego zrobieniu i chęci uczynienia go wielkim. Ale nadzieja jest wieczna i zaczynasz się zbierać po podróży związanej z tworzeniem filmu. Tak, a co, gdybyśmy zrobili X, a co, gdybyśmy zrobili Y? Gdy koła zaczynają się obracać, nie możesz się powstrzymać. Nie chcę mówić nic o tym konkretnie, ale nie możesz się powstrzymać. Te rozmowy już zaczęły się dziać między mną a Peytonem [Reedem] i Kevinem [Feigem].

Ant-Man byłby dopiero drugim superbohaterem Marvela, który doczekałby się czwartej części serii w ramach MCU. Wcześniej na cztery filmy mógł liczyć jedynie Thor, którego ostatnia filmowa część zadebiutowała w ubiegłym roku. Według plotek Thor mógłby powrócić nawet w piątej odsłonie swoich przygód, na co chętny jest również Chris Hemsworth.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Kathryn Newton, Jonathan Majors, Randall Park, Gregg Turkington oraz Bill Murray.

Przypomnijmy, że Ant-Man i Osa: Kwantomania pojawi się w kinach 17 lutego.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!