Warhorse Studios oficjalnie potwierdziło, że równolegle pracuje nad dwoma dużymi projektami. Jeden z nich to nowa gra osadzona w uniwersum Władcy Pierścieni, a drugi to kolejna produkcja z serii Kingdom Come.
Władca Pierścieni
Warhorse Studios pracuje nad RPG-iem z otwartym światem w uniwersum Władcy Pierścieni
Informacja została przekazana za pośrednictwem mediów społecznościowych studia, kończąc miesiące spekulacji dotyczących przyszłości czeskiego dewelopera:
Być może słyszeliście już plotki. Czas ujawnić, nad czym pracujemy.
RPG z otwartym światem osadzony w Śródziemiu
Nowa przygoda w świecie Kingdom Come.
Nie możemy się doczekać, aby opowiedzieć więcej, gdy nadejdzie odpowiedni moment.
Równocześnie zespół kontynuuje rozwój marki Kingdom Come. Decyzja nie dziwi, ponieważ Kingdom Come: Deliverance 2 odniosło w 2026 roku zarówno sukces finansowy, jak i zaliczyło bardzo dobre przyjęcie ze strony graczy oraz recenzentów. Na ten moment nie wiadomo, czy nowo zapowiedziany projekt będzie pełnoprawną kontynuacją, spin-offem czy mniejszą samodzielną produkcją.
No dużo lepszego świadectwa sobie sam nie wystawiasz jeśli dzieło artystyczne oceniasz po ilości przekleństw. Literacko Władca Pierścieni rozkłada każdą książkę fantasy jaką popełniono przez ostatnie 50 lat z nie wiadomo jak dużą ilością przekleństw lub bez nich. Tylko żeby to docenić trzeba się trochę znać na kulturze i literaturze.
Bo w swojej ocenie zademonstrowałeś formę 6 latka, który jest podniecony tym, że w końcu może powiedzieć głośno słowo na k i nie dostanie ochrzanu od rodziców.
NOWAHUTANACZASIE napisał:
Kto komuś ubliża ten sam siebie poniża. Tylko ludzie głęboko zakompleksieni ubliżają innym.
Khajit napisał:
Pajac.
NOWAHUTANACZASIE napisał:
Śródziemie to bajeczka bardziej, tam chyba nawet nie pada ani jedno przekleństwo xd
NOWAHUTANACZASIE napisał:
Fajnie, tylko gdyby news brzmiał tak:
Nowa przygoda w świecie Kingdom Come.
RPG z otwartym światem osadzony w Westeros
To by było coś:)
Nie dość, że ubliżasz drugiej osobie to jeszcze później ją oceniasz bez jej znajomości oraz znajomości wiedzy na temat tego jakie dzieła zna czy nie zna (akurat proza/gry/ kino fantasy to jeden z moich ulubionych gatunków)
Czy mogleś się bardziej zaorać proszę państwa? No chyba nie! xd
Następnym razem jak coś piszesz pod czyimś adresem to gorąco, ale to gorąco zachęcam do uprzedniego przepuszczenia treści przez maszynkę zwaną mózgiem. All the best przyjacielu:)
Yosar
Gramowicz
22/05/2026 00:21
NOWAHUTANACZASIE napisał:
Kto komuś ubliża ten sam siebie poniża. Tylko ludzie głęboko zakompleksieni ubliżają innym.
Khajit napisał:
Pajac.
NOWAHUTANACZASIE napisał:
Śródziemie to bajeczka bardziej, tam chyba nawet nie pada ani jedno przekleństwo xd
NOWAHUTANACZASIE napisał:
Fajnie, tylko gdyby news brzmiał tak:
Nowa przygoda w świecie Kingdom Come.
RPG z otwartym światem osadzony w Westeros
To by było coś:)
No dużo lepszego świadectwa sobie sam nie wystawiasz jeśli dzieło artystyczne oceniasz po ilości przekleństw. Literacko Władca Pierścieni rozkłada każdą książkę fantasy jaką popełniono przez ostatnie 50 lat z nie wiadomo jak dużą ilością przekleństw lub bez nich. Tylko żeby to docenić trzeba się trochę znać na kulturze i literaturze.
Bo w swojej ocenie zademonstrowałeś formę 6 latka, który jest podniecony tym, że w końcu może powiedzieć głośno słowo na k i nie dostanie ochrzanu od rodziców.
NOWAHUTANACZASIE
Gramowicz
20/05/2026 21:51
Khajit napisał:
Pajac.
NOWAHUTANACZASIE napisał:
Śródziemie to bajeczka bardziej, tam chyba nawet nie pada ani jedno przekleństwo xd
NOWAHUTANACZASIE napisał:
Fajnie, tylko gdyby news brzmiał tak:
Nowa przygoda w świecie Kingdom Come.
RPG z otwartym światem osadzony w Westeros
To by było coś:)
Kto komuś ubliża ten sam siebie poniża. Tylko ludzie głęboko zakompleksieni ubliżają innym.