W Prince of Persia: The Lost Crown zagracie w 60 FPS na wszystkich platformach

Mikołaj Ciesielski
2024/01/04 08:55
0
0

Ubisoft podzielił się szczegółami na temat rozdzielczości i płynności animacji na poszczególnych konsolach.

Wczoraj ujawniono oficjalne wymagania sprzętowe Prince of Persia: The Lost Crown na PC. Okazuje się jednak, że to nie koniec wartych uwagi informacji na temat wspomnianej produkcji. Ubisoft podzielił się bowiem również szczegółami na temat rozdzielczości i płynności animacji na konsolach.

W Prince of Persia: The Lost Crown zagracie w 60 FPS na wszystkich platformach

Prince of Persia: The Lost Crown ze szczegółami na temat rozdzielczości i płynności animacji na konsolach

Okazuje się, że Prince of Persia: The Lost Crown zaoferuje rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę na wszystkich platformach. Posiadacze konsol PlayStation 5 i Xbox Series X będą natomiast mogli liczyć na płynność animacji na poziomie 120 FPS w 4K. Użytkownicy PlayStation 4 Pro i Xbox One X również będą mogli cieszyć się taką samą rozdzielczością, ale w 60 klatkach na sekundę.

Prince of Persia: The Lost Crown na Nintendo Switch będzie natomiast działać w 1080p i 60 FPS w trybie stacjonarnym oraz 720p i 60 FSP w trybie przenośnym. Posiadacze podstawowych modeli konsol ósmej generacji Sony i Microsoftu mogą z kolei liczyć na rozgrywkę w Full HD i 60 klatkach na sekundę.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Prince of Persia: The Lost Crown zadebiutuje na rynku już 18 stycznia 2024 roku. Tydzień wcześniej – zgodnie z zapowiedziami – gracze będą natomiast mogli sprawdzić wersję demonstracyjną gry Ubisoftu. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółami na temat długości nowej odsłony serii Prince of Persia.

Prince of Persia: The Lost Crown ze szczegółami na temat rozdzielczości i płynności animacji na konsolach, W Prince of Persia: The Lost Crown zagracie w 60 FPS na wszystkich platformach
Ubisoft

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!