Hugh Jackman wraca do roli Wolverine’a! Bohater pojawi się w Deadpoolu 3

Radosław Krajewski
2022/09/27 23:35
6
1

Ryan Reynolds spuścił prawdziwą bombę, której fani się nie spodziewali.

Takiego ogłoszenia chyba nikt się nie spodziewał. Ryan Reynolds opublikował na swoich mediach społecznościowych film, na którym przeprosił fanów, że nie był obecny podczas tegorocznego D23 Expo. Następnie opowiedział, jak duże znaczenie ma dla niego pierwsza produkcja o Deadpoolu, która będzie częścią MCU. W humorystycznym filmie zdradził, że musiał zajrzeć w głąb swojej postaci, aby znaleźć dla niej nowe motywacje i znaczenie. Ostatecznie to mu się nie udało, więc postanowił sięgnąć po ostateczne rozwiązanie i zaprosił do udziału Hugh Jackmana, który wróci do roli Wolverine’a.

Hugh Jackman wraca do roli Wolverine’a! Bohater pojawi się w Deadpoolu 3

Deadpool 3 – oficjalna data premiery

Aktor najwyraźniej zgodził się na jeszcze jeden, ostatni udział w superbohaterskiej produkcji Marvela. Przypomnijmy, że Jackman pożegnał się z tą rolą w filmie Logan: Wolverine z 2017 roku. Po siedmiu latach raz jeszcze widzowie będą mogli zobaczyć, jak australijski aktor wciela się w ikoniczną postać. Na materiale potwierdzono bowiem, że premiery Deadpoola 3 możemy spodziewać się 6 września 2024 roku. Wideo z wielkim ogłoszeniem znajdziecie poniżej.

Reżyserem filmu został Shawn Levy, z którym Ryan Reynolds pracował już dwukrotnie przy Free Guy i Projekt Adam. Scenariusz do filmu napiszą Rhett Reese i Paul Wernick, którzy pracowali również nad dwoma poprzednimi częściami.

Chciałbym poświęcić minutę, aby podziękować Stranger Things za wyszkolenie mnie, aby trzymać moje wielkie usta na kłódkę. Ta wiadomość wypalała dziurę w moich ustach od tygodni – powiedział Shawn Levy

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
6
MisticGohan_MODED
Gramowicz
28/09/2022 18:17

Dla mnie OK.

dariuszp
Gramowicz
28/09/2022 11:37
Bruce napisał:

Ciekawe czy go komputerowo odmłodzą. Wszak Wolverine bardzo wolno się starzeje, a Hugh ma mimo wszystko już 53 lata. W tym wieku to bardziej by się nadał do Old Man Logan.

Zależy gdzie go umieszczą w linii czasu. Jeżeli blisko Logana to mają wytłumaczenie.

W Loganie adamantium stało się dla niego toksyczne i jego leczenie musiało ostro pracować żeby go utrzymać przy życiu. Dlatego byli w stanie go zabić w tym filmie.

Też mogą to zrobić po Loganie. W końcu łatwo wytłumaczyć dlaczego właśnie on wrócił do życia. I wtedy można jakoś wytłumaczyć starzenie.

Inna sprawa że łatwiej wytłumaczyć zmarszczki niż nowego aktora.

Dodam że facet mówił że raczej nie wróci, chyba że ktoś coś fajnego dla niego wymyśli więc może wymyślili.

Np P. Stewart mówił że Logan to ostatni raz kiedy zagra profesora X a później go zagrał w Multiverse of Madness.

Usunięty
Gramowicz
28/09/2022 10:43

Ciekawe czy go komputerowo odmłodzą. Wszak Wolverine bardzo wolno się starzeje, a Hugh ma mimo wszystko już 53 lata. W tym wieku to bardziej by się nadał do Old Man Logan.
Trwa Wczytywanie