W jaki sposób rozpocznie się 4. sezon Wiedźmina? Netflix szykuje ciekawe rozwiązanie

Radosław Krajewski
2024/05/21 19:00
1
0

Te sceny wytłumaczą, dlaczego Geralt wygląda teraz inaczej.

Prace na planie czwartego sezonu Wiedźmina trwają już od kilku tygodni. Niedawno mogliśmy zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu, na których pojawił się Liam Hemsworth jako Geralt z Rivii. Twórcy wciąż nie potwierdzili, w jaki sposób odniosą się do zmiany wyglądu głównego bohatera, w którego w trzech dotychczasowych sezonach wcielał się Henry Cavill. Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że serial rozpocznie się od Striboga, który będzie opowiadał historię o dzielnym łowcy potworów grupce dzieci, w tym znanej z Sagi Sapkowskiego Nimue. Teraz te plotki zdają się potwierdzać, o czym poinformował serwis Redanian Intelligence.

W jaki sposób rozpocznie się 4. sezon Wiedźmina? Netflix szykuje ciekawe rozwiązanie

Wiedźmin – jak rozpocznie się 4. sezon?

Na pierwszych zdjęciach Hemswortha jako Geralta uwagę zwracał fakt, że aktor w jednej ze scen miał założoną zbroję bohatera z drugiego sezonu, a także odtwarzał walkę z Vilgefortzem z trzeciego sezonu. Okazuje się, że czwarty sezon rozpocznie się sto lat po tamtych wydarzeniach, kiedy historia Geralta, Yennefer i Ciri przeszła do legendy. Wszystko zacznie się do Striboga, który opowie historię o łowcy potworów. W trakcie opowieści dzieci będą przerywać opowieść, dodając swoje własne uwagi.

Podróżujący gawędziarz ma poprawiać swoich słuchaczy, mówiąc coś w stylu „To się nie wydarzyło” lub „On tak nie wyglądał”, a na ekranie będziemy widzieć coraz bardziej poprawną wersję. Biorąc to pod uwagę, wygląda na to, Gertal Henry’ego Cavilla z każdą kolejną wersją opowieści Striboga będzie zmieniał się w wiedźmina granego przez Liama Hemswortha. Wygląda na to, że łowca potworów Cavilla zostanie uznany za „nieprawidłową wersję” legendy.

GramTV przedstawia:

Po wstrząsających i przełomowych dla Kontynentu wydarzeniach, kończących trzeci sezon produkcji, nowa część serii śledzi losy Geralta, Yennefer i Ciri, którzy będąc z dala od siebie, muszą przemierzyć spustoszony wojną Kontynent i zmierzyć się z jego licznymi demonami. Jeśli uda im się zjednoczyć i pokierować grupami odmieńców, wśród których się znaleźli, mają szansę przetrwać chrzest ognia i ponownie się odnaleźć.

Przypomnijmy, że czwarty sezon Wiedźmina zadebiutuje najwcześniej w połowie przyszłego roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
22/05/2024 09:43

Seria dark fantasy, a oni chcą wrzucić wątek dzieci słuchających o "przygodach Geralta". To chyba pokazuje jak oni "świetnie" rozumieją materiał źródłowy...