Te dwie postacie wytłumaczą zmianę wyglądu Geralta. Wiedźmin odniesie się do zmiany aktora

Radosław Krajewski
2024/04/24 10:40
0
0

Twórcy mają na to odpowiedni pomysł, który jest najbliższy temu, co znamy z książek.

Prace na planie czwartego sezonu Wiedźmina już wkrótce się rozpoczną. Niedawno Netflix zaprezentował pierwsze wideo zza kulis nadchodzących odcinków, jednocześnie zapowiadając koniec serialu na piątym sezonie. Materiał prezentuje wspólne czytanie scenariuszy, na którym pojawiły się wszystkie gwiazdy Wiedźmina, na czele z Liamem Hemsworthem. Fani od momentu ogłoszenia zmiany odtwórcy roli Geralta zastanawiali się, czy serial w ogóle odniesie się do tej kwestii. Okazuje się, że Netflix mógł przypadkowo ujawnić stojącą za tym tajemnicę, prezentując aktorkę, która wcieli się w nową postać.

Te dwie postacie wytłumaczą zmianę wyglądu Geralta. Wiedźmin odniesie się do zmiany aktora

Wiedźmin – w jaki sposób serial wytłumaczy zmianę wyglądu Geralta?

Mowa o młodej Nimue, którą zagra Serranę Su-Ling Bliss. W powieści Andrzeja Sapkowskiego Nimue znana była jako Pani Jeziora, czarodziejka urodzona wiele dekad po tym, jak Geralt po raz pierwszy spotkał Yennefer i Ciri. W jej czasach wiedźmini stali się legendami, a historie o ich czynach rozchodziły się po całym kontynencie. Istnieje wiele wersji opowieści o łowcach potworów, z różnymi relacjami z wydarzeń, a nawet opisami wyglądu bohaterów.

Twórcy najwyraźniej chcą wykorzystać ten wątek i w czwartym sezonie Wiedźmina poznamy nową wersję historię, w której Geralt będzie wyglądał jak Liam Hemsworth. Możliwe, że serial rozpocznie się od młodej Nimue, która będzie opowiadać historię dzielnego wiedźmina i jego rodziny. Albo to właśnie przyszła Pani Jeziora będzie jedną z osób, która będzie słuchać opowieści Striboga, który również zadebiutuje w czwartym sezonie serialu.

GramTV przedstawia:

W książkach Stribog opowiada grupie dzieci, w tym Nimue, historię o Geralcie, Yennefer i Ciri. Po usłyszeniu opowieści Nimue zaczyna mieć obsesję na punkcie wiedźmina, poznając różne wersje ich historii, chcąc odkryć, co naprawdę się wydarzyło.

Przypomnijmy, że czwarty sezon Wiedźmina zadebiutuje najwcześniej w połowie przyszłego roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!