W Elden Ring nawet pies radzi sobie lepiej od niektórych graczy

Mikołaj Ciesielski
2023/01/17 14:45
1
0

Streamerka postanowiła pochwalić się dokonaniem swojego pupila.

W Elden Ring nawet pies radzi sobie lepiej od niektórych graczy

Już jakiś czas temu informowaliśmy Was o streamerce posługującej się pseudonimem „MissMikkaa”, która grała w Elden Ring jednocześnie na PlayStation 5 i macie do tańczenia. Tym razem głównym bohaterem nie jest jednak wspomniana użytkowniczka, a jej czworonożny przyjaciel, który podczas jednej z ostatnich transmisji postanowił podać swojej pani pomocną łapę i wspomóc ją w starciu ze smokiem.

Pies streamerki uchronił ją od śmierci z rąk smoka w Elden Ring

„MissMikkaa” opublikowała wpis na portalu społecznościowym Twitter, do którego załączyła fragment jednej ze swoich ostatnich transmisji live. Na materiale możemy zobaczyć bohaterski czyn odważnego psiaka, który pod nieobecność streamerki wkroczył na matę do tańczenia i uchronił swoją panią przed śmiercią z rąk smoka w Elden Ring. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Mój pies jest lepszy od ciebie w Elden Ring? Yoshi był w trakcie misji poszukiwania przysmaków, gdy dzielnie stawił czoła smokowi i umieścił moją postać w miejscu, w którym nie mogła zginąć od ognia! BOHATER – napisała streamerka.

Na koniec przypomnijmy, że Elden Ring dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia From Software, to zapraszamy Was do lektury: Elden Ring - recenzja. Opus magnum From Software.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
17/01/2023 18:49

Wszystko dzisiaj można zmontować. Ale fajne to.