Vin Diesel wściekły na Jasona Momoę. Obwinia go o porażkę Szybkich i wściekłych 10

Radosław Krajewski
2023/06/03 14:30
1
0

Kolejny rozłam w rodzinie.

Jest takie stare przysłowie, że „z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu”. Przekonują się o tym członkowie obsady Szybkich i wściekłych, którzy muszą podporządkowywać się Vinowi Dieselowi, inaczej narażą się na jego gniew. Dopiero co gwiazdor zażegnał kilkuletni konflikt z Dwaynem Johnsonem, dzięki któremu aktor wrócił do serii, a co więcej, otrzyma kolejny spin-off, w którym zagra główną rolę. Teraz Dieselowi podpadł Jason Momoa, który miał zostać oskarżony o słabe przyjęcie Szybkich i wściekłych 10.

Vin Diesel wściekły na Jasona Momoę. Obwinia go o porażkę Szybkich i wściekłych 10

Vin Diesel obwinia Jasona Momoę za słabe przyjęcie Szybkich i wściekłych 10

Najnowsza odsłona serii nie przypadła do gustu recenzentom, którzy skrytykowali film za wiele elementów, ale niemal wszyscy byli zgodni, że Jason Momoa dał aktorski popis, tworząc jedyną ciekawą postać w dziesiątej części. Zebranie aż tylu pochwał przez Momoę nie spodobało się Vinowi Dieselowi, który obwinił swojego nowego kolegę z planu o kiepskie recenzje filmu.

GramTV przedstawia:

Zdaniem gwiazdora Momoa przesadził ze swoją grą aktorską, co osłabiło resztę filmu. Diesel jest zazdrosny, że odtwórca roli Dantego jest szeroko chwalony przez krytyków i widzów, odciągając całą uwagę od reszty obsady. W szczególności Diesela, który jest niezadowolony z faktu, że Momoa zbiera wszystkie laury, a nie on, jako ojciec serii i jej największa gwiazda.

Jason Momoa miał dowiedzieć się, że Vin Diesel jest o niego zazdrosny. Aktorowi nie podoba się, że gwiazdor próbuje obrócić widzów przeciwko niemu. Może więc dojść do kolejnego głośnego konfliktu w Hollywood. Sytuacja na planie Szybkich i wściekłych 11 może być bardzo napięta, gdyż Dante stał się głównym antagonistą finałowej trylogii, mającej zakończyć główną serię i historię Doma Toretto. Tym samym kolejne dwie części nie mogłyby powstać bez udziału Momoy.

Komentarze
1
JakiśNick
Gramowicz
03/06/2023 17:26

Tak trochę #nikogo. Fabuła w tych filmach jest mega denna, a film się słabo przyjął bo to już dziesiąta część do diaska. Młoda krew chyba nikomu nie zaszkodzi, Diesel już swoje miliony zarobił dawno temu.