Nowy spin-off Szybkich i wściekłych zapowiedziany. Dwayne Johnson główną gwiazdą

Radosław Krajewski
2023/06/01 20:21
0
0

Nie chodzi o kontynuację Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw.

Podczas oficjalnej premiery Szybkich i wściekłych 10 Vin Diesel oficjalnie ogłosił powrót Dwayne’a Johnsona do roli Luke’a Hobbsa. Panowie przez kilka lat byli skonfliktowani, ale w ubiegłym roku gwiazda serii błagała The Rocka, aby wrócił w finałowych odsłona serii. Teraz ujawniono, że Johnson nie tylko wróci w Szybkich i wściekłych 11 oraz drugiej części Hobbs i Shaw, ale również w kolejnym spin-offie.

Nowy spin-off Szybkich i wściekłych zapowiedziany. Dwayne Johnson główną gwiazdą

Dwayne Johnson powraca jako Luke Hobbs w kolejnym spin-offie Szybkich i wściekłych

Universal Pictures pracuje nad kolejnym filmem z uniwersum Szybkich i wściekłych, którego główną gwiazdą będzie Luke Hobbs. Produkcja zapowiedziana jest jako samodzielny film, do którego scenariusz napisał Chris Morgan. Oficjalny tytuł nowego spin-offu nie jest jeszcze znany. Wytwórnia nie znalazła jeszcze reżysera do tego proujektu.

Szczegóły fabularne nie są na razie znane, ale podano, że film ma być pomostem między wydarzeniami z Szybkich i wściekłych 10 oraz nadchodzącej jedenastej odsłonie, która ma zadebiutować w 2025 roku. Wynika z tego, że nowy spin-off pojawi się w kinach w przyszłym roku.

GramTV przedstawia:

Projekt określany jest jako Szybcy i wściekli 10,5. Oczekuje się, że w filmie pojawią się inni aktorzy znani z głównej serii. Prawdopodobnie Vin Diesel nie wystąpi w tej produkcji.

Za produkcję filmu będzie stał Dwayne Johnson, Dany Garcia i Hiram Garcia z Seven Bucks Productions, Vin Diesel i Samantha Vincent za pośrednictwem One Race Films oraz Chris Morgan Productions, Roth/Kirschenbaum Films i Original Film.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!