Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 wkrótce z datą premiery? Nowe informacje

Mikołaj Ciesielski
2022/11/10 07:35

Dyrektor generalny firmy Paradox Interactive zapewnia, że gra znajduje się w „bardzo dobrych rękach”.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 wkrótce z datą premiery? Nowe informacje

W połowie lipca dyrektor generalny Paradox Interactive podkreślał, że Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 wciąż powstaje, ale gracze muszą jeszcze poczekać na konkretne szczegóły. Tymczasem szef szwedzkiej firmy przekazał nowe informacje, które powinny zainteresować użytkowników czekających na wspomniany tytułu. Deweloper poinformował bowiem, że produkcja może w najbliższym czasie doczekać się dokładnej daty premiery.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 z premierą w 2023 roku? Firma Paradox Interactive jest „niesamowicie zadowolona” z postępów

Fredrik Wester – dyrektor generalny Paradox Interactice – w komunikacie przekazanym szwedzkiej agencji prasowej Nyhetsbyrån Direkt (dzięki GamingBolt) ujawnił, że Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 „czuje się bardzo dobrze”, a firma „prawdopodobnie” będzie mogła ustalić „wkrótce” ustalić datę premiery gry. Dodatkowo Wester zapewnił, że produkcja znajduje się w „bardzo dobrych rękach”, a firma jest „niesamowicie zadowolona” z postępów.

Istnieje prawdopodobieństwo, że Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 pojawi się na nadchodzącej gali The Game Awards 2022, która odbędzie się 8 grudnia. Na ten moment nie pozostaje nam jednak nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać kolejnych informacji na temat wspomnianego tytułu oraz trzymać kciuki za deweloperów rozwijających obecnie produkcję.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedziami Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X. Produkcję zapowiedziano podczas targów E3 2019, a sama gra miała zadebiutować pierwotnie w pierwszym kwartale 2020 roku.

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
10/11/2022 09:59

Oni tam chyba w między czasie zmienili dewelopera czy tam cały koncept, bo gra wyglądała średnio co?