Upodobnij Baldur’s Gate 3 do Wiedźmina 3 i innych RPG-ów

Radosław Krajewski
2023/08/16 14:30
2
0

Gracze już znaleźli sposób, aby sprawić, że gra Larian Studios będzie bardziej przypominać współczesne action-RPG.

Jeżeli należycie do tych graczy, którzy nie mogą przekonać się do sterowania postacią i kamerą w Baldur’s Gate 3, to mamy dla Was idealne rozwiązanie. Za pomocą dwóch modyfikacje możecie przemienić najnowszy tytuł Larian Studios w action-RPG z prawdziwego zdarzenia, aby bardziej przypominał takie produkcje jak Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Upodobnij Baldur’s Gate 3 do Wiedźmina 3 i innych RPG-ów

Baldur’s Gate 3 niczym Wiedźmin 3 za sprawą modyfikacji

Baldur’s Gate 3 doczekał się nowych modów, które zmieniają sterowanie i ustawiają kamerę za plecami bohaterami. Pierwsza z modyfikacji to „WASD Character Movement”, która pozwala kontrolować postać za pomocą klawiszy WASD, podobnie jak w przypadku wielu współczesnych trójwymiarowych gier.

GramTV przedstawia:

Drugi mod to „Native Camera Tweaks”, który pozwala zmienić położenie kamery poprzez zmianę wysokości i powiększenia. Możecie więc ustawić kamerę za plecami Waszego bohatera, blokując w rzucie izometrycznym lub tuż nad ramieniem postaci, aby ustawienie przypominało kamerę znaną z takich gier jak God of War.

Po zainstalowaniu obu modyfikacji w Baldur’s Gate 3 możecie grać podobnie jak w wiele współczesnych RPG-ów. Mody z pewnością ułatwią rozgrywkę wielu osobom, które nie są przekonane do domyślnych ustawień gry.

Komentarze
2
PabianiceKrol
Gość
17/08/2023 07:45

Albo niech gracze nauczą się doceniać inne rodzaje gier niż action RPG i FPSy 🫡

Niakadan
Gramowicz
16/08/2023 17:40

"niczym Wiedźmin" Wiedźmin nie jest turową grą więc mod taki do dupy