Ukryty gameplay z The Thaumaturge od Fool's Theory i 11bit Studios

Jakub Smolak
2023/02/28 08:05

Ciekawe znalezisko.

Wczoraj po raz pierwszy oficjalnie mogliśmy usłyszeć o The Thaumaturge, które zostało zapowiedziane przez dwie docenione polskie ekipy. Twórcy z Fool's Theory i 11bit Studios pokazali zaledwie debiutancki trailer swojej produkcji, a gracze już pokochali klimat tej gry. The Thaumaturge, które wcześniej było znane jako Project Vitriol, zabierze nas do XX-wiecznej Warszawy. W sieci pojawiło się również inne wideo, które zawiera elementy gameplayu.

Wczytywanie ramki mediów.

The Thaumaturge – gameplay

Naszą uwagę zwrócił na to Borys Nieśpielak, który swoim odkryciem podzielił się na Twitterze. Muszę przyznać, że pomimo wskazówek podanych we wpisie, nie udało mi się dogrzebać do ukrytego wideo. Może Wy będziecie mieć więcej szczęścia. Gameplay ciągle możecie obejrzeć jednak za pośrednictwem Twittera.

The Thaumaturge powstaje na Unreal Engine 5. Produkcja zadebiutuje wyłącznie na komputerach osobistych na Steam, GOG.com i Epic Games Store. Data premiery nie jest jeszcze znana.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
28/02/2023 08:29

Dobrze, polscy twórcy powinni częściej sięgać po polskie klimaty w grach, potencjał jest duży. I to nie tylko "słowiańskie mity", ale też inne epoki historyczne lub wariacje na ich temat.