Ubisoft zapowiada The Crew Motorfest. Mamy pierwszy zwiastun i kilka szczegółów

Mikołaj Ciesielski
2023/02/01 07:45

Produkcja zabierze graczy na Hawaje.

Ubisoft zapowiada The Crew Motorfest. Mamy pierwszy zwiastun i kilka szczegółów

Zgodnie z zapowiedziami wczoraj popołudniu Ubisoft zaprezentował graczom kolejną odsłonę serii The Crew zatytułowaną The Crew Motorfest. Francuski wydawca opublikował również pierwszy zwiastun produkcji, a także podzielił się kilkoma szczegółami na jej temat. Okazuje się, że akcja gry będzie mieć miejsce na należącej do archipelagu Hawajów wyspie O’ahu, a tytuł ma „czerpać garściami z dziedzictwa serii The Crew”.

Premiera The Crew Motorfest odbędzie się w 2023 roku

The Crew Motorfest powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Produkcja dostępna będzie także za pośrednictwem platformy Amazon Luna. Gra ma zadebiutować na rynku w 2023 roku. Niestety Ubisoft nie był jeszcze w stanie podać dokładnej daty premiery tytułu.

Witamy na Motorfest, wyjątkowym spotkaniu wszystkich miłośników samochodów. Dołącz do kierowców z całego świata i spełnij swe najśmielsze marzenia dotyczące jazdy wyczynowej. Przyjedź na Hawaje i zza kierownicy setek legendarnych pojazdów z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości poznawaj ten ekscytujący i bogaty raj dla miłośników motoryzacji – czytamy w opisie gry w Xbox Store.

Ubisoft podkreśla, że „urzekający” otwarty świat The Crew Motorfest będzie można przemierzać zarówno w pojedynkę, jak i ze znajomymi. Deweloperzy zadbali natomiast o różnorodność, a gracze będą mieli okazji ścigać się m.in. po ulicach Honolulu, jeździć po zboczach wulkanu czy też szukać „przygód w gęstej dżungli” i „driftować na krętych górskich drogach”.

Francuska firma zapewniła również, że w nadchodzących miesiącach otrzymamy więcej informacji na temat kolejnej odsłony serii The Crew. Zainteresowani mogą również zarejestrować się w Insider Program, aby skorzystać z szansy na przetestowanie The Crew Motorfest przed premierą i podzielenie się swoimi opiniami na temat produkcji. Szczegóły znajdziecie pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Przemo909
Gramowicz
01/02/2023 18:20
gra jest  lepsza niz tdu1 i tdu2 napewno od forzy horizon 4,5 

Przemo909
Gramowicz
01/02/2023 18:19
narazie gra jest ok w porzadku zobaczymy gameplay jesienia w 2023 i tdu3 solar crown oby tego nie spieprzyli. czekam i zobaczymy  

GTASCXZ
Gramowicz
01/02/2023 16:18

Bugisoft jak zawsze odklejony. Wypuszczają kopie forzy po porażce dwóch poprzednich części, pewnie nawet nie naumieli się w sterowanie i pojazdy jeżdżą jak w grach Mario sprzed 15 lat.