Twórcy Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 przedstawili czwarty wampirzy klan

Mikołaj Ciesielski
2023/12/07 08:50
0
0

Paradox Interactive i deweloperzy ze studia The Chineese Room nie zwalniają tempa.

W zeszłym miesiącu twórcy Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 ujawnili trzeci grywalny klan. Okazuje się jednak, że to nie koniec wiadomości związanych ze wspomnianą produkcji. Na oficjalnej stronie Paradox Interactive pojawiły się bowiem informacje dotyczące kolejnej – czwartej – frakcji dostępnej w nadchodzącej kontynuacji legendarnego RPG z 2004 roku. Zainteresowani mogą zapoznać się z kilkoma szczegółami na temat klanu Ventrue

Twórcy Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 przedstawili czwarty wampirzy klan

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 z kolejnymi szczegółami. Twórcy przedstawiają klan Ventrue

Na oficjalnej stronie Paradox Interactive klan Ventrue opisywany jest jako „błękitnokrwiści tyrani”. Członkowie wspomnianej frakcji zmuszają bowiem do posłuszeństwa zarówno swoich wrogów, jak i sojuszników, dzięki umiejętnościom hipnozy. Ich moce budzą respekt oraz strach, a sami postrzegają siebie jako „prawowitych przywódców społeczeństwa wampirów”.

Ventrue – w przeciwieństwie do ujawnionych wcześniej klanów – nie otrzymał własnego zwiastuna. Niewykluczone jednak, że Paradox Interactive i deweloperzy ze studia The Chineese Room zachowali materiał poświęcony wspomnianej frakcji na The Game Awards 2023.

GramTV przedstawia:

Wkrocz do Świata Mroku i zyskaj wysoką pozycję w wampirzej społeczności lub stań do niej w opozycji. Odkryj Seattle: miasto pełne intrygujących i groźnych postaci oraz frakcji, a także śmiertelników narażonych na działanie mocy, o których nie mają pojęcia. W tej kontynuacji kultowego klasyka twoje wybory, spiski i intrygi zadecydują o równowadze sił i o tym, co stanie się z miastem i jego mieszkańcami – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Wspomniana produkcja ma zadebiutować na wymienionych platformach jesienią 2024 roku. Dokładna data premiery gry nie jest jednak w tym momencie znana.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!