Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 na zwiastunie. Przedstawiono kolejny klan

Mikołaj Ciesielski
2023/12/01 10:15
0
0

W sieci pojawił się nowy materiał promocyjny poświęcony nadchodzącej produkcji studia The Chinese Room.

W połowie listopada twórcy Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 przedstawili graczom klan Tremere. Nieco wcześniej własny zwiastun otrzymał także klan Brujah. Deweloperzy ze studia The Chinese Room najwyraźniej nie zamierzają jednak zwalniać tempa. Do sieci trafił bowiem kolejny materiał promocyjny poświęcony wspomnianej produkcji. Najnowszy trailer nadchodzącej kontynuacji legendarnego RPG z 2004 roku skupia się na kolejnym – trzecim już – klanie.

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 na zwiastunie. Przedstawiono kolejny klan

Nowy zwiastun Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 przedstawia klan Banu Haqim

Deweloperzy ze studia The Chinese Room tym razem postanowili przedstawić graczom klan Banu Haqim. Niestety – podobnie jak miało to miejsce przy prezentacji dwóch poprzednich frakcji – nie możemy liczyć na szczegółową prezentację. W zwiastunie pojawia się kilka ujęć z rozgrywki, a także fragment rozmowy z jedną z postaci niezależnych, ale fani z pewnością czekają na więcej.

Na oficjalnej stronie Paradox Interactive znaleźć można natomiast opis klanu Banu Haqim. Zgodnie z przekazanymi informacjami wspomniana frakcja skupia się przede wszystkim na skradaniu, unikaniu wrogich ataków i błyskawicznym eliminowaniu oponentów, w czym pomagają im ich „moce dyscypliny”. Członkowie tego ugrupowania chętnie korzystają także z zacienionych miejsc, by ukryć się przed wzrokiem przeciwników.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Wspomniana produkcja ma zadebiutować na wymienionych platformach jesienią 2024 roku. Dokładna data premiery gry nie jest jednak w tym momencie znana.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!