Twórcy No Rest for the Wicked chwalą się pozytywnym odbiorem gry we wczesnym dostępie

Patrycja Pietrowska
2024/04/28 14:00
0
0

Nowy zwiastun skupia się na dobrych opiniach.

No Rest for the Wicked spotkało się w momencie premiery z mieszanym odbiorem na Steamie. Deweloperzy z Moon Studios wydali już jednak pierwsze aktualizacje, które poprawiły wydajność, a także wprowadziły zmiany w balansie. Twórcy postanowili również zebrać pozytywne opinie w jednym materiale, który ukazał się już w sieci.

Twórcy No Rest for the Wicked chwalą się pozytywnym odbiorem gry we wczesnym dostępie

Nowy zwiastun No Rest for the Wicked prezentuje pozytywne oceny

Jak informowaliśmy po premierze No Rest for the Wicked, gra spotkała się z „mieszanym” odbiorem na platformie Valve uzyskując 58% pozytywnych opinii (z 4100 ocen). Sytuacja uległa jednak zmianie i aktualnie na ponad 16 tysięcy recenzji, już 76% zachwala tytuł. Deweloperzy postanowili także pochwalić się dobrymi opiniami branżowych portali, które zostały uwzględnione w materiale udostępnionym w sieci.

Jak możemy zauważyć, dziennikarze zachwalają między innymi wizualną stronę produkcji. Gra ma być również „niezwykle obiecująca” oraz „niesamowita”. Krótki materiał znajduje się na dole wiadomości i zawiera również kilka ujęć z No Rest for the Wicked.

Wcielasz się w rolę Cerima, członka grupy mistycznych, władających wyjątkową mocą świętych wojowników zaprzysięgłych, by pokonać Pomór za wszelką cenę. Twoja misja będzie się jednak coraz bardziej komplikować, ponieważ los wplącze cię w ludzkie losy i polityczne niesnaski targające tą ciemiężoną krainą. Chaos będzie miotał tobą w każdym kierunku, niwecząc twe starania oczyszczenia królestwa z plugastwa i ukształtowania jego przeznaczenia. – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na zakończenie przypominamy, że No Rest for the Wicked zadebiutowało na rynku 18 kwietnia 2024 roku w ramach Early Access. Gra jest dostępna wyłącznie na PC.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!