Nowa zawartość do Stellar Blade na horyzoncie? Deweloperzy droczą się z graczami

Patrycja Pietrowska
2024/05/19 15:00
0
0

Shift Up udostępnia tajemniczą grafikę.

Jakiś czas temu twórcy odpowiedzialni za Stellar Blade podzielili się nowym zwiastunem gry z ocenami. Tytuł spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony zarówno krytyków, jak i graczy. Tymczasem pojawiły się dobre wieści dla miłośników wspomnianej produkcji – deweloperzy postanowili bowiem udostępnić tajemniczą grafikę, która może zwiastować nadchodzącą, nową zawartość.

Nowa zawartość do Stellar Blade na horyzoncie? Deweloperzy droczą się z graczami

Fani Stellar Blade mają „przygotować się na przyszły tydzień”. Twórcy droczą się z graczami

Oficjalny profil Stellar Blade umieścił ostatnio tajemniczą grafikę w mediach społecznościowych. Obrazek przedstawia prawdopodobnie model jednego z przeciwników w grze, jednak równie istotnym punktem jest podpis, który głosi: „Przygotujcie się na przyszły tydzień”. Niestety na ten moment są to wszystkie informacje, które zostały przekazane przez twórców.

GramTV przedstawia:

Warto jednak przypomnieć, że już na początku kwietnia Shift Up wspominało o planach na zawartość, która trafi do gry po premierze. Wspomniano wówczas między innymi o skórkach dla bohaterki. Wszystkie elementy, poza przypadkami współpracy z innymi markami, mają być darmowe. Nie sposób jednak z pewnością stwierdzić, co aktualnie przygotowali deweloperzy, zatem zainteresowanym pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

Stellar Blade dostępne jest wyłącznie na PlayStation 5. Gra zadebiutowała na rynku 26 kwietnia 2024 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!