Szalenie popularna mobilna gra MOBA wkrótce dostępna w Polsce. Honor of Kings z datą premiery

Patrycja Pietrowska
2024/05/19 14:00
1
0

Zespoły z TiMi Studio Group i Level Infinite dzielą się dobrymi wieściami.

TiMi Studio Group i Level Infinite podzieliło się właśnie dobrymi wieściami dla wszystkich miłośników mobilnych gier MOBA. Honor of Kings, jeden z najpopularniejszych reprezentantów wspomnianego gatunku, zadebiutuje bowiem w kolejnych regionach świata. Wśród nich znajduje się również Polska.

Szalenie popularna mobilna gra MOBA wkrótce dostępna w Polsce. Honor of Kings z datą premiery

Honor of Kings z datą premiery w Polsce. Popularna gra mobilna MOBA zadebiutuje w kolejnych regionach świata

Pojawiły się dobre informacje dla entuzjastów mobilnych gier MOBA. Honor of Kings będzie bowiem wkrótce dostępne w kolejnych częściach świata – w krajach w Europie, Ameryce Północnej oraz Azji. Na dostęp do tytułu będą mogli również liczyć gracze z Polski.

Honor of Kings trafi na nasz rynek już 20 czerwca 2024 roku. Zainteresowani mogą już zarejestrować przedpremierowo konto, a im więcej osób skusi się na to rozwiązanie, tym więcej nagród zostanie odblokowanych. Na liście bonusów znajduje się między innymi darmowa bohaterka Ying wraz ze skórką, 500 diamentów, 5000 gwiezdnych kamieni czy kupony ze zniżkami na zakup bohaterów.

GramTV przedstawia:

Dodatkowo każdy, kto zarejestruje nowe konto od 31 maja, może wziąć udział w losowaniu nagród. Gracze mogą zdobyć bohatera z całym zestawem skinów, 500 Limited Time Tokens, ponad 18 tysięcy gwiezdnych kamieni oraz 200 diamentów dla wszystkich uczestników. Warto również wspomnieć, że 29 czerwca odbędzie się turniej Invitational S2 w Kuala Lumpur. Zespoły z całego świata zawalczą o nagrody o łącznej wartości 300 tysięcy dolarów, a więcej szczegółów znajduje się w tym miejscu.

Warto wspomnieć, że według informacji podanych na oficjalnej stronie gry, w 2020 roku odnotowano nawet 100 milionów aktywnych graczy spędzających czas przy produkcji każdego dnia. Ponadto łączna liczba zarejestrowanych kont ma wynosić 200 milionów.

Komentarze
1
Najx
Gramowicz
20/05/2024 18:35

Mam tą gre od 2 miesięcy