Undisputed z datą premiery. Nowy trailer potwierdza wersje na konsole PS5 i XSX

Mikołaj Ciesielski
2024/05/17 11:55
0
0

Już za kilka miesięcy produkcja Steel City Interactive opuści wczesny dostęp na PC, a także zadebiutuje na konsolach Sony i Microsoftu.

Już pod koniec lutego informowaliśmy, że Undisputed zmierza na konsole. Wówczas zapewniono, że zespół jest „w pełni skupiony” na rozwoju nowych wersji. Tymczasem w sieci pojawił się nowy zwiastun produkcji Steel City Interactive. Wspomniany materiał wideo ujawnia, kiedy gra opuści wczesny dostęp na PC, a także zadebiutuje na platformach Sony i Microsoftu.

Undisputed z datą premiery. Nowy trailer potwierdza wersje na konsole PS5 i XSX

Undisputed z datą premiery na PC i konsolach. Zobaczcie nowy zwiastun gry bokserskiej

Okazuje się, że premiera pełnej wersji Undisputed odbędzie się 11 października 2024 roku. Wówczas produkcja Steel City Interactive zadebiutuje w pełnej wersji na komputerach osobistych oraz PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Użytkownicy konsol Sony i Microsoftu mogą już składać zamówienia przedpremierowe w PlayStation Store oraz Xbox Store.

Gracze mogą sięgnąć również po Edycję Deluxe WBC, dzięki której będą mogli rozpocząć swoją przygodę z Undisputed trzy dni przed oficjalną premierą, czyli już 8 października 2024 roku. Wspomniana wersja zawiera również zestaw pięściarzy (Jaime Munguia, Regis Prograis, Jesse „Bam” Rodriguez, Dmitrij Biwoł, Caleb Plant i Julio Cesar Chavez), zestaw odzieży oraz zestaw epoki, który pozwoli wcielić się w Tysona Fury’ego z 2009 roku, Canelo Alvareza z 2011 roku oraz Muhammada Alego z 1964 roku.

Zostań niekwestionowanym mistrzem i zawładnij ringiem w najbardziej realistycznej grze bokserskiej w historii! Undisputed oferuje realistyczną grafikę, wstrząsającą akcję i olbrzymi wachlarz licencjonowanych bokserów oraz pozwala w bezprecedensowy sposób kontrolować każdy centymetr ringu – informuje opis w PlayStation Store.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Undisputed zadebiutowało we wczesnym dostępie na PC w styczniu 2023 roku. Od tego czasu produkcja Steel City Interactive zebrała ponad 12 tysięcy recenzji na Steam, z czego 72% to opinie pozytywne.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!