Twórcy Helldivers 2 zwalniają tempo. Aktualizacje będą pojawiać się rzadziej

Mikołaj Ciesielski
2024/05/22 07:30
0
0

Arrowhead Game Studios chce skupić się na jakości.

Helldivers 2 otrzymało w zeszłym tygodniu kolejną aktualizację. Arrowhead Game Studios wprowadziło kilka istotnych poprawek, a także przedstawiło listę znanych problemów, które mają zostać rozwiązane w nadchodzących „łatkach”. Okazuje się jednak, że deweloperzy zamierzają zwolnić nieco tempo, a na następny patch będzie trzeba poczekać trochę dłużej.

Twórcy Helldivers 2 zwalniają tempo. Aktualizacje będą pojawiać się rzadziej

Nowe aktualizacje do Helldivers 2 będą pojawiać się rzadziej

Takimi informacjami podzielił się Thomas „Twinbeard” Petersson – menedżer ds. społecznościi – na oficjalnym kanale Helldivers 2 na Discord (dzięki PCGamesN). Przedstawiciel Arrowhead Game Studios ujawnił, że deweloperzy chcą poświęcić kolejnym aktualizacjom więcej czasu, ponieważ uważają, że ich częstotliwość była zbyt wysoka. Twórcom zależy bowiem na utrzymaniu odpowiedniej jakości.

Duża liczba aktualizacji może łatwo zakłócić przepływ pracy i wymaga więcej zasobów, niż mogłoby się wydawać; wymaga planowania, wdrażania, monitorowania, ewentualnych poprawek w hotfixach itp. W tym przypadku wolimy to trochę przeciągnąć, miejmy nadzieję, że z dobrym skutkiem – poinformował menedżer ds. społeczności Helldivers 2.

GramTV przedstawia:

Niestety Petersson nie ujawnił, kiedy fani mogą spodziewać się kolejnego patcha. Przedstawiciel Arrowhead Game Studios wyjaśnia, że nie została ona jeszcze zaplanowana. Menedżer ds. społeczności Helldivers 2 wierzy natomiast, że „nieco mniejsza częstotliwość” aktualizacji będzie korzystna zarówno dla graczy, jak i deweloperów oraz samej produkcji.

Na koniec przypomnijmy, że Helldivers 2 zadebiutowało na komputerach osobistych oraz PlayStation 5 dokładnie 8 lutego 2024 roku. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji Arrowhead Game Studios, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Helldivers 2 - razem, ogniem, w słusznej sprawie!

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!