Najnowsza aktualizacja Helldivers 2 wprowadza istotne poprawki. Twórcy pracują nad kolejnymi łatkami

Patrycja Pietrowska
2024/05/15 14:50
0
0

Deweloperzy zadbali o usunięcie pojawiających się awarii.

Helldivers 2 może pochwalić się świetnymi wynikami sprzedaży. Gra jest niezwykle popularna i nawet mimo ostatnich kontrowersji związanych z kontami PSN, wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem między innymi wśród użytkowników Steama. Tymczasem deweloperzy z Arrowhead Game Studios nie zamierzają zwalniać tempa i udostępnili właśnie kolejną aktualizację wprowadzającą istotne poprawki.

Najnowsza aktualizacja Helldivers 2 wprowadza istotne poprawki. Twórcy pracują nad kolejnymi łatkami

Helldivers 2 z nową aktualizacją. Twórcy wprowadzili ważne poprawki

Jak informują na platformie Valve twórcy Helldivers 2, do gry zawitała kolejna aktualizacja. Patch opatrzony numerem 1.000.304, mimo niewielkich rozmiarów, wprowadza istotne poprawki w zakresie awarii pojawiających się między innymi podczas opuszczania gry przez gospodarza. Deweloperzy zadbali również o wyeliminowanie błędów w menu wyposażenia, a gracze nie powinni już napotykać na blokadę ekranu podczas podsumowania misji.

GramTV przedstawia:

Aktualizacja Helldivers 2 obejmuje też problemy związane z wyświetlaniem komunikatów na Steamie oraz kolorystyką Tenderizer AR-61. Dodatkowo twórcy przedstawili listę znanych problemów, nad którymi trwają prace, w tym awarie związane z zaproszeniami do znajomych, blokowaniem innych graczy czy otrzymywaniem nadprogramowych punktów doświadczenia. Szczegóły związane z patchem i planami deweloperów dostępne są w tym miejscu.

Helldivers 2 trafiło na rynek 8 lutego 2024 roku. Gra jest dostępna na konsolach PlayStation 5 oraz komputerach osobistych.

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!