To nie koniec jednego z bohaterów God of War Ragnarok? Aktor głosowy się wygadał

Radosław Krajewski
2023/03/27 16:25

Jedna z postaci z nordyckiej dylogii powróci w kolejnym God of War?

Studio Sony Santa Monica nie planowało tworzyć kolejnej trylogii z Kratosem i jego nordycką przygodę zakończyli na drugiej części. Wydawało się, że kolejny God of War przeniesie bohatera w nowe realia, w których będzie mógł zgładzić kolejny panteon bogów. Ale twórcy mogą planować nieco inny kierunek, który ujawnił Ben Prendergast, aktor głosowy wcielający się w Tyra.

To nie koniec jednego z bohaterów God of War Ragnarok? Aktor głosowy się wygadał

Tyr powróci w kolejnym God of War – uważa aktor Ben Prendergast

Podczas PAX East 2023 na panelu poświęconym God of War Ragnarok przyznał, że dla jego postaci to jeszcze nie koniec i Tyr powróci. Nie wiadomo, co miał na myśli Prendergast, ale najwidoczniej niektórzy bohaterowie z ostatniej części serii powrócą w kolejnej grze, a jednym z nich będzie właśnie Tyr.

I powiem tak – to nie ostatni raz, kiedy spotkacie Tyra.

GramTV przedstawia:

Podczas Q&A aktor został poproszony o rozwinięcie swojej wypowiedzi. Prendergast przyznał, że trochę wie o kolejnej części God of Wara, ale nie za dużo. Powiedział również, że jest zobowiązany przez NDA do nieujawniania szczegółów.

Komentarze
1
koNraDM4
Gramowicz
27/03/2023 16:44

A może w drodze jest po prostu dodatek/spin off? W końcu seria w najnowszej odsłonie rozdziela losy Atreusa i Kratosa, a więc skoro Kratos miałby iść w inne klimaty to taki Atreus pozostałby w Nordyckich klimatach i spin off gotowy :D