To już koniec Redfall. Gracze otrzymują zwrot pieniędzy za anulowane DLC

Mikołaj Ciesielski
2024/06/20 08:40
1
0

Posiadacze edycji „Odgryź się” powinni sprawdzić stan swojego konta.

Pod koniec maja Redfall otrzymało pożegnalną aktualizację. Ostatni patch wprowadził do gry m.in. tryb offline, a także nowe funkcje oraz zmiany w gniazdach. Wraz z zamknięciem studia Arkane Austin poinformowano również, że zaplanowane DLC nie zostaną wydane, a posiadacze edycji „Odgryź się” mogą liczyć na zwrot pieniędzy. Gracze informują, że wspomniany proces już się rozpoczął.

Redfall
Redfall

Microsoft zwraca graczom pieniądze za anulowane DLC do Redfall

Jak informuje redakcja Windows Central, Microsoft zaczął zwracać pieniądze posiadaczom Redfall „Odgryź się” zarówno na Steam, jak i konsolach Xbox. Gracze, którzy zdecydowali się na zakup droższej edycji gry Arkane Austin, otrzymają wiadomości potwierdzające przetworzenie zwrotu. Zgodnie z przekazanymi informacjami na konta wspomnianych użytkowników powinna wkrótce trafić kwota wydana na rzeczoną wersję.

Edycja „Odgryź się” miała zapewnić graczom dostęp do dwóch nowych bohaterów. Wspomniana wersja miała wprowadzić także nowe skórki dla postaci z podstawowej wersji gry. Według nieoficjalnych informacji DLC miało zostać wydane w okolicach tegorocznego Halloween, ale Arkane Austin nie zdążyło zrealizować swoich planów.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Redfall zadebiutowało w maju 2023 roku na PC i Xbox Series X/S. Wspomniana produkcja dostępna jest również w bibliotece Xbox Game Pass. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat gry Arkane Austin, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Redfall – a rano po wampirach zostaje tylko popiół…

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
20/06/2024 13:35

To miło z ich strony. Takie gesty mogą sporo znaczyć na przyszłość.