Thunderbolts ma opis fabuły. Marvel szykuje historię o zdradzie

Radosław Krajewski
2024/05/28 12:00
2
0

W sieci pojawił się opis historii do nowego filmu z MCU, w którym pojawi się nowa Czarna Wdowa, U.S. Agent oraz Taskmaster.

Prace na planie Thunderbolts wciąż trwają, a do sieci trafiają kolejne informacje o szykowanym przez Marvela filmie. Niedawno pojawiły się pogłoski, że film wprowadzi do uniwersum nową, potężną grupą, której dowodzić będzie Valentina Allegra de Fontaine. Bohaterka grana przez Julię Louis-Dreyfus będzie odgrywać kluczową rolę w całej historii, co potwierdza pierwszy opis fabuły. Dowiadujemy się z niego, kto jest prawdziwym antagonistą Thunderbolts. Uwaga na możliwe spoilery!

Thunderbolts ma opis fabuły. Marvel szykuje historię o zdradzie

Thunderbolts – pierwszy opis fabuły

Szczegóły fabuły ujawnione przez scoopera Daniela Richtmana wskazują, że historia rozpocznie się od wysłania przez Contessę Valentinę Allegrę De Fontaine grupy bohaterów - Yeleny Belovej, U.S. Agenta, Ghost i Taskmastera - aby zlikwidowali nieznany cel ukrywający się w „skarbcu”. Drużyna szybko zdaje sobie sprawę, że zostali wysłani na śmierć i postanawiają połączyć siły z nieznajomym, aby pokonać Valentinę.

Nie jest jeszcze jasne, jaki wpływ na fabułę będą mieli Sentry, Red Guardian i Zimowy Żołnierz, którzy również pojawią się w filmie. Prawdopodobnie Sentry jest celem, który grupa dowodzona przez Czarną Wdowę ma zlikwidować. Możliwe, że Sentry zostanie zwerbowany przez Valentinę, aby chronił ją przed swoimi byłymi podopiecznymi.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Jake Schreier, twórca Robot i Frank oraz Papierowe miasta. W obsadzie znaleźli się: Florence Pugh (Yelena Belova), Sebastian Stan (Zimowy żołnierz), David Harbour (Red Guardian), Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine), Wyatt Russell (U.S. Agent), Hannah John-Kamen (Ghost) oraz Olga Kurylenko (Taskmaster) i Geraldine Viswanathan.

Przypomnijmy, że premierę Thunderbolts wyznaczono w Polsce na 1 maja 2025 roku.

Komentarze
2
Headbangerr
Gramowicz
28/05/2024 17:46

Serio, czy kogokolwiek jeszcze obchodzi, co się w tym filmie będzie działo?

Zikkus
Gramowicz
28/05/2024 14:25

Ja oglądając ostatnie produkcje Marvela, za każdym razem czuję się zdradzony. Tak że tego...