The Witcher: Sirens of the Deep nadchodzi. Ulubienica fanów pojawi się w produkcji Netflixa

Radosław Krajewski
2023/06/01 17:05
0
0

Będą kolejne produkcje z uniwersum Wiedźmina od Netflixa.

Kolejny animowany film ze świata Wiedźmina został ogłoszony jeszcze we wrześniu 2021 roku. Od tego czasu Netflix nie ujawnił żadnych informacji, chociaż może to się zmienić na tegorocznej edycji Tudum. Wiemy za to, że oprócz czwartego sezonu Wiedźmina, powstaje również aktorski spin-off o Szczurach, w którym zagra Dolph Lundgren. Teraz serwis Redanian Intelligence przedstawił pierwsze informacje o zapowiedzianym przed dwoma laty anime.

The Witcher: Sirens of the Deep nadchodzi. Ulubienica fanów pojawi się w produkcji Netflixa
Gwint/CD Projekt RED

The Witcher: Sirens of the Deep to nowy film animowany od Netflixa

Najnowsza animowana produkcja z uniwersum Wiedźmina od Studia Mir będzie zatytułowana The Witcher: Sirens of the Deep. Jedną z głównych bohaterek będzie doskonale znana fanom książek Andrzeja Sapkowskiego Essi Daven. Postać trubadurki pojawiła się w jednym z opowiadań, jako przyjaciółka Jaskra, która nieszczęśliwie zakochała się w Geralcie. Jej krótka historia nie była obecna w serialowym Wiedźminie, ale zmieni się to w animowanej produkcji.

Głosu Essi Daven w oryginalnej ścieżce dźwiękowej użyczy Christina Wren, którą widzowie mogą znać z Człowieka ze stali i Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, w których wcieliła się w Carol Ferris. Jeszcze w czerwcu 2022 roku opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z sesji nagraniowej do The Witcher: Sirens of the Deep.

Chciałam śpiewać w filmie animowanym odkąd byłam dzieckiem, a w zeszłym tygodniu miałam radość spełnić to marzenie.

GramTV przedstawia:

W tej chwili żadne informacje o filmie nie zostały jak dotąd ujawnione. Nie wiadomo więc, czy w animacji pojawi się Geralt oraz Jaskier i kto ewentualnie podłoży im głosu. Więcej szczegółów powinniśmy poznać na Tudum 2023.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!