Dolph Lundgren zostanie wiedźminem w nowym spin-offie. To postać znana z książki

Radosław Krajewski
2023/05/31 12:00
0
0

Kolejny łowca potworów dołączy do uniwersum Wiedźmina od Netflixa.

W ubiegłym tygodniu serwis Redanian Intelligence poinformował, że do obsady spin-offu o Szczurach dołączył Dolph Lundgren. Serial obecnie powstaje w RPA, a teraz ujawniono, w jaką postać wcieli się legendarny aktor kina akcji.

Dolph Lundgren zostanie wiedźminem w nowym spin-offie. To postać znana z książki

Dolph Lundgren zagra wiedźmina Brehena w spin-offie o Szczurach

Ujawniono, że Dolph Lundgren zagra wiedźmina imieniem Brehen. Łowca potworów wywodził się ze Szkoły Kota, a jego samego nazywano Kotem z Iello. Brehen pojawił się w powieści Sezon burz Andrzeja Sapkowskiego, kiedy na swym szlaku spotkał Geralta z Rivii. Postać charakteryzuje się brutalnością i agresywnością. Stoi również za zamordowaniem wielu osób we wspomnianym mieście Iello.

GramTV przedstawia:

W spin-offie pojawią się także nowe, oryginalne postacie, których nie było w książkach. Ich imiona to Slemmig, Juniper i Urla. Obecnie nie wiadomo, kto wcieli się w tych bohaterów, ale jeszcze nie ujawniono ról takich aktorów, jak Deoudone’a van der Merwe’a, Warrena Masemola, Stevela Marca, Maxa Boasta i Danieli Norman.

Na poniższym zdjęciu możemy zobaczyć logo serialu, czyli szczura znajdującego się między dwoma wyrazami Riff Raff, które tworzą tytuł roboczy dla nowego serialu ze świata Wiedźmina.

Dolph Lundgren zagra wiedźmina Brehena w spin-offie o Szczurach, Dolph Lundgren zostanie wiedźminem w nowym spin-offie. To postać znana z książki
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!